Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Mit szólnátok hozzá, ha egy ilyen párt jönne létre? Támogatnátok vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

-A párt az informatikai fejlesztéseket, a decentralizációt helyezné előtérbe, fontos példaképe lenne Észtország.


-Elérhetővé tenne minden állami szolgáltatást az adóbevallástól kezdve a szavazásig online


-Javítaná és támogatná az informatikai, matematikai és fizikai oktatást


-Igyekezne minél jobban kivonni a nyomtatott iratokat, a papírt a közéletből az e-ügyintézés javára


-A tömegközlekedés helyett az Übert, a telekocsikat támogatná, illetve az elektromos autókat


-Támogatna olyan kialakuló technógiák fejlesztését, mint a kvantumszámítógép és a csillagközi chip-méretű szondák


-Legalizálná a melegházasságot és a füvet


-Mind a hímsovinizmust, mind a feminizmust elítélné, az ember androgün jellegeit és az intelligenciát hangsúlyozná ki, azt hogy a biológiai nem az nem számít


-Támogatná a transzhumanizmust, hogy a jövőben az embereknek lehessen robotteste és feltölthessék a tudatukat számítógépbe



2016. júl. 5. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

úgy érzem te ugyanaz vagy, aki máskor hazafias dalokat hallgattatna a gyerekekkel.


Amúgy vannak benne olyan pontok, ami szimpatikus, de több megvalósítása közülük egyébként is folyamatban van.

2016. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez még nekem is túl technokrata, ráadásul a "program" nem érinti a közélet és az emberi létezés rengeteg alapvető területét.


Odáig rendben van, hogy "okosítani" kell a közigazgatást, de a transzhumanizmussal már nem értek egyet.

2016. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően a technológiai fejlődés mellett vagyok, de ez még nekem is durva.

Magyarországon egész egyszerűen nem ezek a legégetőbb problémák, amiket te itt felvetettél.


Persze tényleg nem rossz ötlet, hogy informatikailag és tudományosan fejlődjön az ország, de a fűnek, a melegházasságnak nem sok értelmét látom, az meg szerintem kicsit nonszensz, hogy robottestekbe töltögessük fel magunkat, amikor több millióan élnek létminimum alatt, bár néhány évtized múlva már bizonyára lesz ilyen is.


Szerintem, te cseppet előreszaladtál az időben.

2016. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak jó ötletek de ez így már túlzás. A technológia támogatása jó dolog de azért nem árt bizonyos határon belűl maradni és a füvet sem legalizálnám.
2016. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer tuti leírtad szóról szóra ugyanígy.

Amúgy szerintem érdekes, bár az oktatást mindenképpen támogatni kéne mostanság, nem csak a reál szakokat... Nem mindenkinek lenne pénze telekocsikra, szóval a tömegközlekedéssel is törődni kéne továbbra is, nem lenneolyan egyszerű csak úgy megvonni attól a támogatást szerintem. A transzhumanizmus meg szerintem szimplán csak ijesztő és kb egyenlő az emberi lényegünk elvesztésével, de nem akarok erről a pontról vitatkozni. Nekem ez a véleményem, őszintén, nem biztos, hogy azt gondolnám, egy ilyen pártot túl sokan támogatnának és ha találnék számomra emberközelibbet, azt részesíteném előnyben ezzel szemben.

2016. júl. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A tömegközlekedés helyett az Übert, a telekocsikat támogatná, illetve az elektromos autókat"


Ja és az úthálózat hogyan bírná el a rengeteg autót?

Inkább a környezetbarát tömegközlekedést kellene támogatni.

(Elektromos busz, villamos, troli, tram-train, s-bahn rendszerek, vasútvonalak villamosítása és modernizálása)

2016. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!