Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért ilyen kismérté...

A kormány miért ilyen kismértékben támogatja a fogyatékkal élőket?

Figyelt kérdés
A környezetemben is vannak, beteg elesett emberek és az állam minden segítséget, támogatást megvont tőlük az utóbbi években. A Fidesz mondjuk sosem a szociális ellátások támogatásáról volt híres, de az már mégis túlzás amit már művelnek. Egy civilizált országnak valahol azért kötelessége lenne a rászorulóin segíteni, de hogy mondjak pár példát, a gyógyászati segédeszközök is nagyon drágák, egy hónapra való jó minőségű pelenka havi 10000.-be van és ezt egy kisnyugdíjas vagy rokkantnyugdíjas miből fizesse ki? A gyógyszerekről és egyebekről nem is beszélve.

2016. júl. 5. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Így "támogatja" Orbán "gazda" a fogyatékkal élőket, tartósan beteg embereket!

Íme a kérdés, amit feltettem és kattints a leírásban szereplő linkre!

Ott mindent megtudsz!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__792..

2016. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Azért, mert feneketlen kútba nem öntünk. Van egy kolonc a gazdaságon, amitől meg akarnak szabadúlni.
2016. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Azért, mert feneketlen kútba nem öntünk. Van egy kolonc a gazdaságon, amitől meg akarnak szabadúlni."


És akkor a beteg emberek haljanak meg mind, mert a kormányuk, a saját hazájuk lemond róluk és sorsára hagyja őket? Ez nekem nagyon Adolf Hitler féle szemléletnek tűnik..

2016. júl. 6. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert kell a pénz a cigányfelzárkóztatásra, a töménytelen kisebbségi gyerekre, Orbánék magánvagyonába és holokausztkárpótlásra. Egyébként szerintem sok esetben a fogyatékosok a társadalom termékei, kötelessége lenne törődni velük, a kisebbségiekkel ellentétben.
2016. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A ketteske remélem legközelebb már az aluljáróban tartja a markát, és terjeszti orbán vezéréről az igét nyomorékon, nagyjából azt érdemelné.


A kérdésre: nagyjából pont lesz arja az embereket a drágalátós maffia kormány, most hogy lehetteél olyan naiv Kedves Kérdező, hogy pont a fogyatékkal élőkön háborodtál föl?

Elvették a NÉPtől már mindenét amilye van, de ez sem elég.

Nagyjából olyan ez a diktatúra, mint Bokassa "császár" idején a Közép-Afrikai Köztársaság a hetvenes évek második felében.

Egyébként is kimondja az "alaptörvény", hogy az állam (ami nincs mert ugye beszüntették, csak Magyarország van) nem köteles felelősséget vállalni az állampolgáraiért, ami valószínűleg a tákolmányban is benne van, amit ha ezeknek úgy tartja kedvük akár 5 percenként is változtatgatnak.

Nem baj, fognak ezek még kerekeskútról vizet hordani, mint Rákosi Moszkvában.

Én csak azt nem értem, hogy ezek nem félnek a népharagtól? 2,5 millió ember éhezik és nyomorog ebben az "ország"-ban!!

...Én rettegnék...

2016. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy fideszből kiugrott illető név nélkül igaz, nyilván névvel ki merne igazat mondani közülük a fideszről, szóval elmondta, hogy kár kritizálni a kormány szociális érzéketlenségét, az egészségügyet is szándékosan rohasztja kifejezetten azzal számolva, hogy elhaláloznak, lemorzsolódnak a társadalom eltartott rétegéhez tartozók :( Ráadásul felméréseik szerint az egészségügyet leginkább igénybe vevők között a legalacsonyabb a szavazóik aránya.


Magyarul az egész szándékos, de ha megnézzük a kormány által el nem lopott pénzeket is milyen hülyeségekre költik inkább szerintem nem kell ezt nagyon magyarázni, a szándék nyilvánvaló.

2016. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Rákosista Sztálinista diktatúra
2016. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2-es maximálisan elmondta. Sz*rik Orbán a kisemberre, de mázlija van. Mert mégis megválaszták....
2016. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!