Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki kettes-hármas tanuló volt, egyszer pótvizsgázott is magyarból, és most kb. fél millió felett keres?

Figyelt kérdés

Érettségit felhozta 3-4-re, aztán költségtérítéses gazdasági szakra ment egy fősulira (akkoriban valami 200-240 pont volt a minimum), ahol 4-es diplomát szerzett, majd egy mesterszakot is elvégzett + 2 nyelvvizsga.Azért ez így elég durva nem? Vagy az egyetemek könnyebbek lennének?

Most nettó 400 körül keres + maszekol mellette kkv-knak ad számviteli tanácsadást, pár százezer abból is bejön.



2016. júl. 13. 13:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Én is gyenge voltam Magyarból.Középiskolában, 3-as végig.

Aztán mérnöki szakra mentem és elvégeztem.


A magyar, főleg azoknak kell, akik jogásznak készülnek.

2016. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolai jegyek semmi mást nem mutatnak, csak hogy kinek van jobb lexikális tudása és ki tud jobban seggelni. Nem az intelligenciát, kreativitást vagy azt, hogy ki tud majd jobban boldogulni az életben. Szimplán lusta volt tanulni.
2016. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

1, az iskolai jegyek nem sokat jelentenek


2, a középiskolában a magyar mint tárgy teljesen felesleges, semmi használható tudást nem ad


3, megcsinálta a szerencséjét, és megtalálta a helyét a világban.

2016. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Okos ember.
2016. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 tetro ***** válasza:
0%
Volt olyan középiskolai ív amikor szín kettes voltam. Magatartásom is. Aztán jártam három egyetemre, meg közben csinálta okj-ket, nyelvvizsgákat, és végül a negyedik egyetemen le is diplomáztam. Amikor felvettek abban az évben ott volt a legmagasabb a ponthatár az országban. Most pedig azt hiszem, hogy ha csak a keresetet nézzük akkor a munkám az ország 0,1%-ba tartozik. Kb ennyit jelent a középiskola.
2016. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 tetro ***** válasza:
0%
ív=év
2016. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mit csodálkozol!? Vannak későn érő típusok. A motiváció sem mindegy. A kérdésed alapján nem nagyon ismered az embert, mint olyat, és nem nagyon ismered az életet. Gondolom, te középiskolában jobb voltál, most pedig messze alatta vagy. A hídon akkor kell átmenni, amikor odaérsz.
2016. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
6%

ma 15:10

Vagy pont magát dicsőíti. Jó hülye vagy te is.

2016. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
2%
A kérdés alapján nem tűnik túl intelligensnek, csak jól boldogul az életben. Nekem is volt gyenge tanuló, kertészeti egyetemre bekerült osztálytársam, akinek egész jól megy. Az, hogy még főiskolára is csak költségtérítésesre vették fel, azt mutatja, hogy nem túl okos. Vannak jól kereső állások. A kőművesek is jól keresnek rengeteg több diplomás ember béréhez képest.
2016. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy még főiskolára is csak költségtérítésesre vették fel, azt mutatja, hogy nem túl okos."


Nem, ez azt jelenti, hogy nem tanult és nem voltak jó jegyei. Semmi köze az okossághoz. Ismerek kitűnő tanulót, aki full hülye az élethez.

2016. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!