Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért küzdenek az...

Jeffrey Spender kérdése:

A balosok miért küzdenek az utolsókig, hogy minél több migránst telepítsenek Európába és a V4-ek is kapjanak belőlük?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Hol és kik küzdenek?

Arról nem beszélve hogy kvóta van, akkor ki is akar még többet? Kik azok a balosok? V4-ek is az EU tagjai, amúgy szólok. Szóval alapból kapnának.

2016. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem küzdenek
2016. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Nyugati támogatóik a nyugati fehérellenes politika másolását várják el tőlük.

De Orbán is csak annyival jobb, hogy legalább pénzt kér a letelepedésért.

2016. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
A plusz szavazatokert amit remelnek toluk. Es a bukott baloldal viszont az egesz orszagot eladna csakhogy megint hatalomra jussanak.
2016. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Hol küzd valamelyik balos az utolsókig, hogy minél több migráns települjön be ide, láttál ilyen cikket valahol?

Szerintem valamit félreolvastál...

Én nem vagyok se jobbikos, a fideszes, az mszp-s, a nácikat meg pláne utálom, épp ezért falra mászok az egyszerű, buta emberektől, akik a népeket általánosítják, minden egyes tagjaikat.

És nem, én sem akarom, hogy mindenféle ember keveredjen, de nem megoldás az, hogy arabozunk, migránsozunk, cigányozunk, meg zsidózunk.

Esetleg egy fegyvergyártót még megértenék, hogy ezt csinálja, mert meg akar élni, de pisti bácsit csajágaröcsögén nem értem, miért gyűlöli a szíriaiakat.

2016. júl. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
A szélsőjobbosok miért hazudoznak állandóan a balosokról, talán azt hiszik hogy nem buknak le 2 másodperc google kereséssel?
2016. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezt várják el a fõnökeik.
2016. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SimkoL ***** válasza:
64%

...'de pisti bácsit csajágaröcsögén nem értem, miért gyűlöli a szíriaiakat.' Én Lajos bácsi vagyok egy Csajágaröcsöge méretű faluból. Nem magával az emberekkel van a gond, hanem a mentalitásukkal, a vallási hozzáállásokkal. Mihelyt egy kicsit nagyobb - iszlám - csoport is betette a lábát valahova egyből elvárták, hogy az ő kedvükre tegyenek, mert a kereszt, a disznóhús, stb... sérti az ő vallási nézeteiket. A falusi ember nem buta, néz TV-t, olvassa az interneten a híreket - bármilyen meglepő is -.

Bár jöhetnek a faluba, de azt hiszem hogy nagyon-nagyon gyorsan távozni is fognak - volt már rá példa régebben - ha nem tudják betartani a békés egymás mellett élés - magyar - szabályait.

Mi meg vagyunk itt a cigányokkal, zsidókkal, bármilyen kisebbséggel, vallási felekezettel míg nem zavarjuk egymás köreit. Ha gond van van a 'saját hatáskör'.

2016. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi uszító nem volt benne, 4 mondatot írtam, és a roma és rendőr szót használtam.

Az hogy magatokra vettétek elárul valamit. Pedig csak a roma és a rendőr párbeszéde volt egy lopott jószágról.

Nyilván sokkal uszítóbb, és vérlázítóbb volt, mint amikor ti lehülyéztek mindenkit aki másképp gondol valamit mint ti.


Az én "pici" lelkemnek egyébként semmi baja, nem én élem ki magam a jelentgetésben.:)

csak nem értem milyen probléma vezet valakinél ide.

2016. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#1: Az MSZP, DK, Együtt, PM, MLP nem "balosok" neked ? Vagy Gulyás Mártonék és más ilyen "civilek" ? Az MSZP és DK megelégszenek az 1300 migránssal, bár felmerül a kérdés, mi a biztosíték arra, hogy az nem emelkedne 30.000-ig, de az Együtt, PM és MLP meg nyugodtan vállalnának még 50.000 migránst is.
2016. júl. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!