Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor ismeri fel már a mindenk...

Mikor ismeri fel már a mindenkori magyar kormány, hogy itt az ideje a lakosságpótlásnak szapora népekkel?

Figyelt kérdés

A jelenlegi lakosság szülőképesei úgysem fognak eleget szülni. Kívülről kell megoldani a dolgot!


Most itt vannak! Csak integrálni kell őket!



2016. júl. 22. 00:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Minden észérv lepereg rólad. Itt vannak a cigányok, elég szapora nép, és érdekes, hogy már több mint 100 éve nem sikerült őket integrálni. Szerinted a muszlim vallásakat hogyan lehetne?

Rendben, egyhangú, alulfizetett gyári munkára nem jelentkeznek a magyar emberek, mert nem tudják belőle eltartani az 1-2 gyereküket. Akkor a migráns hogyan tudná eltartani ebből a 7-8 fős családot? Ezt már korábban is kérdeztem tőled, de elengeded a füled mellett.

2016. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 MolotovPunk ***** válasza:
Ha egy nálunk sokszorta gazdagabb ország (Svéd,Német)nem tudja kizárólag bőkezű családpolitikával elég gyorsan kedvezőre fordítani a demográfiai trendeket, akkor képtelenség azt gondolni, hogy itthon ez sikerülhet.(Bevándorlás nélkül ez manapság lehetetlen a feladat.)
2016. júl. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 MolotovPunk ***** válasza:
Csak,mint fentebb említettem,ide senki sem akar jönni...
2016. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

" Nem értelek. Minden észérv lepereg rólad. Itt vannak a cigányok, elég szapora nép, és érdekes, hogy már több mint 100 éve nem sikerült őket integrálni. Szerinted a muszlim vallásakat hogyan lehetne?

Rendben, egyhangú, alulfizetett gyári munkára nem jelentkeznek a magyar emberek, mert nem tudják belőle eltartani az 1-2 gyereküket. Akkor a migráns hogyan tudná eltartani ebből a 7-8 fős családot? Ezt már korábban is kérdeztem tőled, de elengeded a füled mellett."


Támogatni kell őket a kezdetekben. Brüsszel is akarja, hogy letelepedjenek. Akkor adjon támogatást. Itt megjegyzem, hogy az általam ismert arab származásúak nemigen kértek bármilyen szociális támogatást. Ők budapesti éttermek alkalmazottai voltak. Igaz, nem mind maradt Magyarországon.


Van egy másik lehetőség is. Mégpedig az, hogy a menekülteknek felajánlunk olyan gyári stb. pozíciókat, amelyek mások nem töltenek be. Tehát vendégmunkásként kezelnénk őket. Aztán, ha akarnak, akkor maradnak, ha nem, nem.


A cigányokat is említetted, bár nem idevágó téma, de azért megjegyezném, hogy az ő integrálásuk legfőképpen azon múlik, hogy kapnak-e olyan munkát, amelyet ők szívesen csinálnának. Sok mindenhez értenének. Pl. nagyon jók házépítésben és ehhez kapcsolódó ipari munkákban. Én ismertem olyan romát is, akitől nem sok jobb hegesztő volt. De ott van a néphagyományuk is, példának egyik okáért. Gondolok itt például kosárfonásra. Szerintem rattan bútorok készítésében profik lennének. És van még sokminden. De senki nem találja meg őket, és ők sem képesek megtalálni a piacot. Az IKEA multinacionális cég a világon mindenhol árul rattan cuccokat, fonott kosarakat, stb. Csak beszélgetni kéne.


Van még egy megoldás a betelepítéssel kapcsolatban, amely módjával az integráció nagyon könnyen megoldható. Bár elég érzékeny téma. Kimondani is szívszorító. Az árvák befogadása. Itt nőnének fel. Tökéletesen megtanulnának magyarul, stb.

2016. júl. 25. 21:50
 35/42 anonim ***** válasza:

Arról miért nem esik szó, hogy a Föld így is túlnépesedett.?

Miért akarsz embereket szaporítani, amikor a készletek csak fogynak? Pl. csak vegyük a vízkészletet, de van ezer másik. Miért baj, ha kicsit megáll? Ráadásul teljesen külön rasszokból akarsz összegyúrni utódokat. Teljesen irreális elképzelés különböző értékrendű, kultúrájú embereket összeengedni. Bocsánat.

2016. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

" Arról miért nem esik szó, hogy a Föld így is túlnépesedett.?

Miért akarsz embereket szaporítani, amikor a készletek csak fogynak? Pl. csak vegyük a vízkészletet, de van ezer másik. Miért baj, ha kicsit megáll? Ráadásul teljesen külön rasszokból akarsz összegyúrni utódokat. Teljesen irreális elképzelés különböző értékrendű, kultúrájú embereket összeengedni. Bocsánat."


A Föld túlnépesedett. Igen, de ez relatív igazság, hiszen ha a készletekkel jól bánnánk, akkor még többen is lehetnénk.

A másik: Miért mi legyünk, magyrok, kevesebben, amikor mások egyre többen vannak? Jóval!


"Különálló rasszok" meg "különálló értékrendek"..., látszólag jó érdekek. Látod, ez a megoldás. ezeket összehozni. Egy Új Babilont.


Nem biztos, hogy ezek a kultúrák ellenségesek lennének egymással szemben egy olyan területen, ahol az alapérték az elfogadás. (Az elfogadás persze korlátolt értelmű lenne, hiszen akkor azzal sokan visszaélnének. Csakis az ősi kultúrákra lenne értelmezve és törvényesítve. Nem pedig pszichológiai identitás zavarra. Fontos az összeintegrálódással együtt bizonyos párhuzamos szűrők használata, azért, hogy egészséges társadalom jöjjön létre.)

2016. júl. 25. 23:51
 37/42 anonim ***** válasza:

Olyan aranyos vagy, de tényleg. Hány éves vagy?

Szerinted a cigányokat is integrálni lehetne, csak le kéne ülni beszélgetni, meg adjunk nekik olyan munkát, amit szeretnek.

Ez nagyon édi.

Figyelj. Amikor még volt lomtalanítás, itt járőröztek, egyet behívtam, hogy van fémhulladék, vigye csak el. Ingyen odaadtam, pedig bevihettem volna én is a MÉH-be. Mire körbenéztem a fél udvar eltűnt, mert leálltam az egyikkel beszélgetni.

Ha te is sokat beszélgetsz velük, észre sem veszed, még a gatyádat is lelopják rólad. Rasszista vagyok? Sajnálom, ez a tapasztalat, maguknak csinálták. Én inkább óvatosnak mondanám magam.

2016. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Előttem kommentelőnek: Ne általánosíts.
2016. júl. 26. 23:07
 39/42 A kérdező kommentje:

Nem vagy elég óvatos. Mert ha az lennél, akkor te adtad volna nekik oda a lomodat. Nem a kezedből kapták. Ez volt a baj.


Tehát mi a baj? Az, hogy te nem tudsz adni, ők pedig nem tudnak fogadni.


Köszi a kommentedet. A cigányok nagy hibája az, hogy nem tudnak fogadni.

2016. júl. 26. 23:16
 40/42 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy nem tudnak fogadni. Minden, amit kapnak, kevés, nekik minden alanyi jogon jár, aztán meg hátbaszúrják azt, aki adta. Ne általánosítsak? Hát, pedig csak az ostoba ember nem tanul a saját hibájából. 100-ból 99 ilyen, sajnos. Én sajnálom azt az egyet, aki emiatt nem tud boldogulni, de a többi fajtársára haragudjon, és ne a magyarokra.
2016. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!