Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az osztrákok úgy viszonyulnak...

Az osztrákok úgy viszonyulnak a magyar kisebbséghez, mint a magyarok a roma kisebbséghez?

Figyelt kérdés

Rengeteg kint élő ismerősömtől hallom, hogy utálják a magyarokat, de hát ez van, eleinte nagyon szar volt, de egy idő után már megszokták, hogy szembesülnek a lenézéssel nap mint nap. Hasonló a helyzet a Magyarországon élő romák megítélésében.


Tapasztalataitok? Véleményetek?


2016. júl. 28. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem inkább mint a magyarok az ukranokkal.
2016. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Én ilyenről még nem hallottam/ilyent nem tapasztaltam.


Kicsit problémás összehasonlítani a normálisan dolgozó és az osztrákokhoz kulturálisan hasonló magyarokat a cigányokkal szerintem.


Akikről tudom, hogy lenézőek, azok a bajorok. De ők még a többi németet és az osztrákokat is lenézik, szóval...

2016. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


Magyarországon nem él ukrán kisebbség egyáltalán..

2016. júl. 28. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem általánosítanék, de pár éve az osztrák határ menti falvak előtt az volt kiírva , hogy ne lopj magyar!
2016. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj de naiv vagy. Szerinted hany határ mentén élő ukrán,román nőt vettek el magyar férfiak? Elég sokat. Nem magyarokról beszélek. Ezek a nők itt dolgoznak.
2016. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4: Aztán rájöttek, hogy nem a magyarok lopnak. :3
2016. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Az osztrákok nem a magyar kisebbséggel, hanem a magyar vendégmunkásokkal szemben bizalmatlanok, és nem véletlenül.


2. Az osztrákok azokat a magyarokat, akik rendesen dolgoznak - nem magyar módon -, egyáltalán nem különböztetik meg, viszont a félig ingyenélö, bunkóskodó, primitív csapatokat igen.

2016. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ne lopj dolog Magyarorszagon is eleg sok helyen ki van irva, szinmagyar kornyekeken is.
2016. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent nekem osztrak felmenoim vannak, a csaladunk ami osztrak parasztcsalad volt, a 18. szazad kornyeken vandorolt Magyarorszagra azon belul is az Alfoldre, magamat teljesen magyarnak tartom, semmi nem kot Ausztriahoz, de elnek ott tavoli rokonok es voltunk mar parszor kint naluk. Igazabol a videki jobboldali osztrakok kifejezetten kedvelik a magyarokat, a varosi baloldaliak kozott meg nem nepszeru Magyarorszag, az aktualis politikai helyzet miatt. Az atlag osztrak a magyarokat kicsit vadnak es faragatlannak tartja, de tiszteli is mert kemeny, szivos es szabadsagszereto nep. Szoktak is vele poenkodni hogy Magyarorszag 10 millio szabadsagharcos hazaja, mert itt 50 evenkent mindig van valami nagyobb lazadas az aktualis hatalom ellen, ugye a legutobbi 2006-ban, azelott 56' ban stb :D Amugy Ausztriaban egy regebbi felmeres szerint Magyarorszag a 2. legkedveltebb szomszed Svajc utan.
2016. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!