Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan jellemeznél egy tipikus...

Hogyan jellemeznél egy tipikus jobbikos választópolgárt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 14:26
1 2 3 4 5
 31/47 hangszoros ***** válasza:
73%
Meglep, hogy összeségében mennyire realisták a válaszok. Azért az is jellemző, hogy a szimpik irnak email cimet, a fikázok meg nem. Ez utobiak mit szólnának ha rendszeresen meglopnák rendörségi, birósági aszisztenciával ?
2010. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
82%

Van egy része, amelyik tudatlan és rasszista, csak a balhé reményében szavaztak rájuk, de én bízom benne, hogy ebből van kevesebb.

Egyébként meg szerintem olyan ember, aki egyenes, őszinte és végre örül, hogy van egy olyan párt, aki nyíltan kimondja milyen a politika és milyenek a politikusok az országban. Elmondja közérthetően mit szeretne tenni a fejlődés érdekében, elmondja őszintén mit hogyan lehetne megakadályozni, kiküszöbölni. Kimondja a képviselők által szőnyeg alá söpört, de az állampolgárok számára roppant fontos kérdéseket.

Hogy milyen egy tipikus jobbikos állampolgár: reménykedik, hogy tényleg lehet valamilyen rendet csinálni ebben az országban.

Egyébként a többi pártra is szavaztak úgy, hogy azt se tudták kik azok, nemcsak a jobbikot kell állandóan támadni. Ha rászállnának a többi pártra és ugyanúgy elkezdenék a lejárató kampányukat, bizony kiderülnének 1000x keményebb dolgok is. Az összes párt közül még a jobbik a legtisztességesebb!

2010. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
29%
Elsősorban feledékenyek, 1998-2002 között a "királyi" TV százmilliókat huzott le Fideszes kormányzat segítségével, a nagytőke az általános recessziót késleltette a négy évük alatt így tévesztve meg a tájékozatlan lakosságot, miszerint a "tőke" balos. Sajnos a "kormánypárt" is tőke közelivé vált, mutatva, hogy nincs jobb megoldás. Az igazi megoldásokat, pedig nem is engedik megszólalni. Szinte csak az interneten érhetők el. Az irás-olvasás tudatlanság, kattintás képtelenségben nyilvánul meg, olyan címre nem tudnak kattintani, amit nem adnak a szájukba.
2010. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
76%

Jóbb vagy bal az nem szempont .

ahol a lábad megveted

a ház mely családodnak fedelet

tüzhely mely megteremti meleg otthonodat ez a HAZA és ez a lényeg

ha politikátol függetlenül ezt megtartód hazafi vagy,ha a politika köpenybe csak elleséget keresed akkor EMBER SEM VAGY és hazárol beszéllned OSTOBASÁG.

2010. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
röviden: FASISZTA
2010. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
0%
Aki jobbikos, az szerintem se nem hívő, se nem magyar és nagyon képmutató. Fogalma sincs, mi a szeret és Jézus tanításairól sem sokat tud.
2010. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
12%

Na kisöcséim, ilyen kommentek után...

Közlöm mindenkivel, hogy én is jobbikos vagyok a többi pártot utálom mint a sz*rt ugyanolyan az összes. A jobbik csak azért fáradozik, hogy a sok kis hülyegyereknek szebb jövőt teremtsen és ne egy eladott országban szülessenek, már több mint a fele ígyis elvan adva...

Személy szerint nem vagyok rasszista, bármilyen népet elviselek DE a cigányok és a zsidókat soha de soha nem fogom elviselni.

Hogy miért? Kettőt találhattok!

Mindkettő egy olyan rohadt nép aki más pénzéből él és ellopnak mindent amit csak tudnak! A cigányoknak nincs saját hazájuk ezért cseszik szét a mi országunkat. Aki pedig azt mondja, hogy van hazája akkor hajrá, mehet oda velük, költöztetheti őket.

A zsidóknak igaz van sajátjuk de akkor is ellopnak mindent, még az is ami nem mozdítható.

Ha ez a két nép nem lenne ilyen akkor nem lenne gond!

Sőt, ha a cigányok nem kötözködnének minden sarkon mindenkivel és nem falkákban járnának mint az állatok és úgy rabolnak akkor semmi gond nem lenne velük, nem utálnám őket.

A zsidók, úgyszintén, ha nem lopnának és nem zsigerelnék ki az országot, nem érdekelne.

Nekem van több zsidó és roma barátom is jobbikos létemre mert nem rasszista vagyok csak szeretném ha a tróger bandát kipaterolnák a HAZÁNKBÓL!

A jobbik is csak jót akar, de a sok kis hülyének meg az otthonülő nyugdíjasoknak a komcsik és barátaik beadtak valami szarságot és elhiszik, csakhogy nem úgy van az, nagyon nem! Egyik pártban sem szabad megbízni, mert egyik szemetebb mint a másik, egyre többet lopnak és mindegyik csak azért akar előrébb jutni, hogy mégtöbbet lopjon.

Tudom, hogy a jobbik sem a legbarátságosabb módon szeretné végbevinni a terveit, de velük lehet tárgyalni és meglehet beszélni a dolgokat mert emberek!

Bocsi a hosszú komiért, de ezt bekellett írnom, mert itt is sokan elvannak tévedve...


UI.: Sok roma, zsidó és egyéb nemzetből való egyén is jobbikos! ;)

2010. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
12%

Ja és még valami, a jobbikosok potn, hogy nagyon Istentisztelők lásd: Kárpátia

Halgass meg egy számot és megtudod miről beszélek, és megkérném, hogy a sok kis 14-16 éves kölök ne szóljon bele ilyen témákban mert a tojáshéj még a valagán van. Azt sem tudja miről van szó és írja a hülyeségeit.

A jobbikosok előbb halnak meg a hazáért és Istenért mint bárki más!

2010. ápr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
Győzzön a Jobbik, a Jobbik a jobb, a Jobbik örökké!!!
2010. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 bumbi02 ***** válasza:
0%

Ja és még valami, a jobbikosok potn, hogy nagyon Istentisztelők lásd: Kárpátia

Halgass meg egy számot és megtudod miről beszélek, és megkérném, hogy a sok kis 14-16 éves kölök ne szóljon bele ilyen témákban mert a tojáshéj még a valagán van. Azt sem tudja miről van szó és írja a hülyeségeit.

A jobbikosok előbb halnak meg a hazáért és Istenért mint bárki más!


kárpátia az nagyon vallásos... azér mer elhangzik benne 1-2x az isten szó? a nagy jobbikosok többsége akik egy oylan pártot követnek aki kötelező hit vagy erkölcstant vezetne be, a nagy böjtöt se tartja be nem hogy a 40 naposat, legtöbbjüknek lövése sincs arról hogy mi az a virágvasárnap, mikor és miér van husvét...

ne szóljanak be a 14-16 évesek? miért ne? bár én 17 vagyok, de szerintem minden véleménynek van értéke, aztán eldöl hogy jó vagy rossz...lehetnek egy 14 évesnek is jó gondolatai...

jobbikosok elöbb halnak meg a hazáér és istenért.... hááát....ezt megnézném... hogyha élesre fordulna a helyzet a sok jobbikos közül meiknek füllene hozzá a foga hogy feláldozza magát... papiron tök jól néz ki hogy feláldozná magát, de azé ott mégis csak elgondolkozna... föleg h ha azt nézzük a jobbikosok nagyrésze még nem érte el a 30 éves kort sem....

2010. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!