Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan jellemeznél egy tipikus...

Hogyan jellemeznél egy tipikus jobbikos választópolgárt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 14:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
22%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..

nem feltétlenül fasiszták

http://www.youtube.com/user/jobbikszovivo

viccesek


vannak köztük hülyék és okosak is. van aki azért jobbikos mert ebben a pártban látja az ország gondjainak megoldását. van aki azért, mert rasszista, faszista. olyanok is vannak, akik már nem bíznak a többi pártban. és vannak akik azért jobbikosok, mert nekik ez menő és így jobban tudnak zsidózni, cigányozni.

2010. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
11%

Vallásról annyit mindegy, hogy Jobbik, Fidesz vagy valami más...napról napra kevesebben vannak a templomban.

Nincs pénz az országban, nem tudják a gyereket felnevelni, aki megtehetné az meg azért nem vállal 2-3 gyereknél többet, mert nem tudna a tengerre kimenni nyaralni, 2 autóval kocsikázni stb.

Ezzel arra céloztam, hogy nincs utánpótlás a templomba, idősek elhaláloznak.


Vallásos vagyok, kezdetek óta járok templomba és ezt látom.

2010. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Ugyan oljanok mint bárki más.....


Nem vagyok jobbikos, de szerintem eggyáltalán nem kell tőlük félni, hiszen nem akarnak ők semmi rosszat.


Még inkább tanulhatnánk tőlük, hiszen ők már nem csak hogy felismerték a nemzeti öntudat fontosságát, de próbálnak tennni is érte!!


Igazuk van! Elég legyen Magyarország éa a magyar nép szolgaságából!!!!

2010. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
58%

Nakérem. 18 éves vagyok, zsidó származású. A zsidó vallást egyáltalán nem követem, a szüleim sem, a nagyszüleim sem. Ettől függetlenül a második zsidótörvény alapján engem is elvittek volna. Soha életemben nem loptam, nem "zsigereltem ki" az országot. Épp pár napja láttam ellenben néhány Nagy-Magyarország formájú kitűzőkkel és emblémákkal teli öltözetű fiatalembert a metrón. Arról beszéltek, mekkora mázli, hogy nem kapták el őket, mert nem ellenőrizték a jegyeiket, illetve bérleteiket.

Úgy éreztem, ezt meg kell írnom. :)

2010. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%

"Sok roma, zsidó és egyéb nemzetből való egyén is jobbikos!"


És ezek után várják a jobbikosok, hogy mi hungaristák álljunk mögéjük? Pffff...zsidókkal? röhögnöm kell

2010. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

A jobbikosok nem raszisták . Nem felbujtók és hasonlóak . Nem olyanok mint a fidesz . Mikor hallotatok olyat hogy 1 gárdás mekéselt 1 kissebségit ? ha ha én ilyenről nem tudok és mikor kissebségi gárdást olyat tudnák. Nem 1 embertől hallotam már ezt vissza a jobbikosok/gárdások minden kissebségit megkéselnek meg semmivel se jobbak mint az MSZP sek ...


Én úgy jellemeznék inkább 1 jobbikost.

Fiatal erős ifjak akikben gazdag haza szeretet uralkodik.

Megtenne mindent a hazáért.

2010. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Ne legyetek gyerekek! Amig ember él a főldön tökéletes soha nem lesz. Most párt érdekek miatt hazudnak. Mi a lényeg: "a PEW kutatásai föltárták: népünk 72 százaléka szerint gazdasági és szociális tekintetben a Kádár-rezsim jobb volt, további 16 százalék szerint nem volt rosszabb, tehát a mai rendszer fölsőbbrendűségében mindössze honfitársaink 12 százaléka hisz" A recesszióban a tőkés gazdagodása felgyorsul, (ezt sem én találtam ki), ehhez szükséges, hogy ilyen csontokon rágodjatok. Most hányszoros a jövedelme a tőkésnek a legszegényebbekhez képest? Nem egy könnyen tudod meghatározni! Hány nullát kelle írni az egészszám után, ötöt, hatot, hetet, stb. Üdv.
2010. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!