Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy a...

Csak én érzem azt, hogy a fideszesek számára annyiban kimerül a pártjuk csodálatossága, hogy gyűlölik az MSZP-t?

Figyelt kérdés

Nekem így ennyi jött le belőle. Akárki, akármilyen problémát vet fel a Fidesszel kapcsolatban, akkor egyből jön az emeszpézés, gyurcsányozás, emútnyócévezés.


És közben Orbánék akármit megtehetnek, mert a "deazemeszpé!" akkor is ott áll mögöttük aduászként, amit bármikor be lehet vetni.


Ez olyan, mintha a szomszédom megölne 20 embert, én meg azzal védekeznék, hogy én csak 19-et öltem meg, ezért engem senki ne merészeljen gyilkosnak nevezni, mert a szomszéd, a szomszéd, a szomszéd, csak a mocsadék szomszéd a gyilkos, de én nem.


Tiszta agybaj, ami itt van.


2016. aug. 5. 07:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Azok nem fideszesek, hanem olyanok akik a kisebb rosszra szavaznak - kb az emberek többsège. A kettő nem keverendő, egy megfelelő alternatìvánál otthagynák a fityeszt is, mint eb a szaharát.
2016. aug. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%

+140 ezer havonta

+Csok

+Orbán állt a legjózanabbul a migráns kérdéshez, plusz mert is lépni.


Ennyi nekem elég, hogy rá szavazzak.

Akinek nem tetszik, miért nem megy takarítani havi millióért a csodás nyugatra?

2016. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
A migránskérdést kivéve egykutya a kettő, így a Fidesz és az MSZP is csak azzal tud érvelni, hogy a másik párt szar.
2016. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

# 3/3 Időpont ma 07:39


+140 ezer havonta (ami ütött egy szép nagy lyukat a költségvetésen, cserébe meg dupláztak néhány jövedéki adót, aminek a csökkentését követelték még ellenzékben)

+Csok (ami gyakorlatilag mindig is volt, normálisabb feltételekkel, a 10 milliós támogatást meg alig kapta meg valaki)

+Orbán állt a legjózanabbul a migráns kérdéshez, plusz mert is lépni. (a semmittevéshez mióta kell bármilyen mersz, és mióta számít lépésnek?)


Hát, ha neked elég ennyi, ám legyen, de ez egy józanabb embernek édeskevés.


De speciel nekem az elég, hogy ne rájuk szavazzak, hogy olyan kérdést kell nekik feltenni, amire pozitívat tudnak válaszolni. :-) Ha ez a lenézése a népnek tetszik, hát hajrá.

2016. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Ez inkább a Baloldalra igaz. A migránskérdésnél látszik. Naponta robbantanak, nőket erőszakolnak, de akkor is jöjjenek csak jöjjenek, hogy a Fityesznek ellentmondhassanak. Nehogymá nekik adjunk igazat.
2016. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

Rátapintottál a lényegre. A Fidesz propaganda ha észreveszik látják hogy bele akarja nyomni az e,berek agyába hogy "minden az MSZP bűne!" fuuu az elmút nyócév" meg természetesen az auász:

"Hazudtak reggel éjjel meg este, nem csináltak semmit négy évig,meg böszmék!"

Halvány fingjuk sincs mről szól az a beszéd pl, ugy kezelik a Gyurcsány kormány időszakát hogy jajjaj egy válság az tök természetes, a mi Szent vezérünk szent Viktor meg is tudta volna oldani. Minden válság tünetet fehasznál ellenük, de az tööök természetes.. Ja és ez mások ezébe is bűnbaképzés lehetőséget ad, pl a Jobbik feszt az MSZP-t szidja, hogy majd ők elszámoltatják meg blabla..(mer Vona biztos Isten hogy elszámoltasson, csak nem tudom őt kifogja..) A Fideszesekre visszatére meg kell mondjam Gyurcsány kormányzására valószinűleg sokminden másra is ami nem Fideszes ugy tekintenek hogy min lehet mérgelődni..(elég boldogtalanok lehetnek..)

Viszont a Fidesszel el van, ezzel a korrupcióval, ezzel az éjjelnapal hazugsággal, hogy hülyének néz mindenkit a Fityisze. Álsikereket arat, arra meg rámondja a szavazója hogy fuuu milyen tehetséges...

Én tartom magam ahhoz amit már mondtam ezen az oldalon:

"Vannak nagy gazemberek és vannak nagyon nagyon gazemberek." És kérem akármit mond a Fideszes tábor, tudjuk mi írható az MSZP nevére , meg a Fideszére meg tudjuk külömböztetni, és kérem ezek nagyobb gazemberek mint a gyűlölt emeszpé...mégha ez fáj is sokaknak. Több szót nem is érdemel ez a kérdés..

2016. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

3-as! Épp az a baj, hogy mennek! Nem is kevesen és már ott tartunk, hogy nem csak Nyugatra, hanem "Északra" is, mert már Szlovákia is élhetőbb lesz mint Magyarország.


Mellesleg csak baráti jó tanács, ne legyél büszke arra, hogy ilyen könnyen meg lehet venni, örök igazság, nem az a szégyen, ha buta, vagy tájékozatlan valaki, az a szégyen, ha erre büszke!

2016. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

10-es! Szerinted a jövedéki adót kifizeti zsenikém? :-D


Írtam már nem az a szégyen, hogy valaki buta, hanem ha büszke rá! Az meg, hogy utána nekiállsz zsidózni egyet csak "emeli a színvonalat".


A migráns ügyről meg sokat lehet beszélni és írni, de ha valaki tényleg azt hiszi, hogy a mi kis dróthálónktól megrettentek a százezerszám jönni akarók, hát, igen naiv, mondjuk ilyen finoman.

2016. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A migránskérdést emlegetőknek: jobb lenne, ha az ellenzék is uszítana?
2016. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%

Akkor is több marad a zsebemben, akár mennyire nem bírod elviselni.

Az meg a te szinted tükrözi, hogy az, hogy én többet viszek haza, az zavar, de a zsidóké nem.

Ebből látszik, hogy egy átlag rasszista vagy.



"A migráns ügyről meg sokat lehet beszélni és írn"


Főleg félre. Ha az osztrákok utánoznak, akkor jók vagyunk.

2016. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!