Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vágysz a "Nagy Magyarors...

Miért vágysz a "Nagy Magyarország"-ra? Mit kezdenél a nemzeti sokszínűséggel, ha azt a néhány nemzetiséget sem tudod elviselni, ami Magyarországon él?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 15:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
exnagymagyarországot visszaállítanák akkor 50% lenne a magyarok és nem magyarok aránya. szinte kisebbség lennénk. ott más nemzetek élnek, szemétség lenne elvenni a földjüket, kivéve ahol magyarok élnek.
2010. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%
én a kőbaltára és a mammut csordákra vágyom.
2010. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
Én meg nyugalomra és békére.Ja és egy normális DEMOKRATIKUS,élhető országra.Az most mindegy,hogy éppen mekkora.
2010. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Elsőnél a pont.Nagy-Magyarország abban a formában,ahogy a Jobbik honlapján,meg a pólókon,meg autó matricákon van épp annyira rossz lenne,mint a mostani határok.Etnikai alapon meghúzott határok kellenének,népszavazással.Ami létrejönne,az a régi,és a mostani között lenne.
2010. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudnátok olyan határvonalat találni, ami olyan területet venne le az országokról, melyekben csak magyarok élnek.
2010. ápr. 18. 16:11
 6/35 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az az ország kellene, amit Hitler visszaadott,

az etnikai határok mentén. Az igazságos volt.

Utána esetleg lehetne kitelepülni a környező országokba, ha itt már sokan vagyunk, és telepedéssel terjeszkedni.

2010. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Viccelsz?
2010. ápr. 18. 16:13
 8/35 anonim ***** válasza:
38%
Igen, nagyon vicces voltam, HAHA.
2010. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem nem tudnátok olyan határvonalat találni, ami olyan területet venne le az országokról, melyekben csak magyarok élnek."


Nem lenne tökéletes,de ha népszavazással oldanák meg,sokkal jobb lenne,mint most.Vegyes területeken valamerre elbillenne a mérleg.Ez függene például attól is,hogy a vegyes házasok hogy szavaznak.

2010. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszolóknak üzenem: még egyetlen választ sem értékeltem, úgyhogy nem én nyomtam le a válaszaitokat. És nagyon meglepőnek találom, hogy pl. valaki aki demokráciára vágyik, annak a válasza nem hasznos. Miért nem?
2010. ápr. 18. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!