Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a balosok által...

Mit jelent a balosok által emlegetett "tolerancia"?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Tolerancia az, amikor tudomásul veszed, h mások más értékek szerint élik az életüket, ami esetleg nem egyezik a te felfogásoddal.

Nyilván ebbe nem fér bele bűncselekmény elkövetése, mint amiről fentebb beszéltek néhányan.

Vagy a "más véleménynek" álcázott gyűlöletkeltés, mint amiről fentebb beszéltek néhányan.

2016. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Szélsőjobbosok szeretik kicsit túltolni a bringát a véleményszabadság kérdésében pl. kijelentik: "Én nem vagyok rasszista, de azért az összes tetves cigót meg fekát kiirtanám a pi..ba." -aztán mikor elküldi melegebb éghajlatra vagy itt a GYK-n törlik az ilyen válaszát, akkor meg anyucihoz rohan, hogy "bajjiejájisz gyiktatúja vany" és ő el van nyomva meg nem lehet vitatkozni az intoleráns, kirekesztő, magyargyűlölő zsidóbérenc stb. mocskos libsikkel meg balosokkal. De az, hogy vele meg a többi "nemzetivel" van a baj, az nem fordulna meg a fejében, csak a sirdogálás meg a rettegés a mocskos kirekesztő liberálisoktól.
2016. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlöletet hogy lehet kelteni 11eske? Elmondanád?
2016. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

13-aska


Gyűlöletet kelteni gyűlöletbeszéddel lehet.


A gyűlöletbeszéd olyan szóbeli vagy írásbeli megnyilvánulás, amelynek célja valamely társadalmi csoport megalázása, megfélemlítése vagy a csoport tagjai elleni erőszak vagy előítéletes fellépés kiváltása. A gyűlöletbeszéd legtöbbször a nemi, faji, etnikai, nemzeti, vallási, vagy szexualitás szerinti csoportok ellen irányul.

2016. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%

Az embereknek joga van eldönteni, hogy mit tolerálnak és mit nem, a balosok ezt nem képesek felfogni és úgy állítanak be mindenkit, aki nem akarja a keblére ölelni a világot annak minden mocskával együtt, mint valami sötét nácit, aki otthon gyártja a bombákat, amivel aztán zsinagógákat akar felrobbantani. Az intolerancia és az utálat kér külön dolog, bár gondolom ezt képtelenek vagytok felfogni és szerintetek én valami fasiszta provokátor vagyok, aki a Mein Kampfra veri ki minden este. Ha én nem tolerálok valamit, akkor azt nem szükségszerűen utálom, pl. nem tolerálom a hangos, de ennek ellenére nem akarom beszüntetni és nem akarom lemészárolni azokat, akik azt hallgatják. Ezt kéne felfogni, bár tudom, hogy képtelenek vagytok rá, mert a ti 8 bites világképetek úgy néz ki, hogy vagytok ti, az erkölcs és tudás fellegvárának lakói, meg vagyunk mi, a melegek és zsidók vérében fürdőző neonácik. A hab a tortán az, hogy azok, akik teli torokból kiabálják a toleranciát, azok végtelenül gyűlölik azokat, akik nem értenek egyet velük és a világ söpredékének tekintik őket.

Hogy is volt az a sztori a pappal, a vízzel meg a borral? Valaki legyen oly szíves és emlékeztessen rá.

2016. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű?
2016. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Vagy a "más véleménynek" álcázott gyűlöletkeltés, mint amiről fentebb beszéltek néhányan.

"


a fidesz ellen keltett gyűlölet azért gondolom belefér :)

2016. aug. 7. 21:51
 18/21 anonim ***** válasza:

# 17/17 Időpont ma 21:51


Jaja, szemét, gonosz média, elmondja az igazat a kormánypártról és gyűlöletet kelt iránta! Bár nyilvánvalóan, amikor már a csőcselékké alakult székház- és autógyújtogató tömeg gyűlölködött, az természtesen rendben volt, és az a világ rendje. Bezzeg ha az én kutyám kölyke ellen... :-)


Hm, hol is szokás ez, várjá, valamisztán, Törökország... illusztris társaság felé igyekszünk :-D

2016. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
az "igazat" :)...
2016. aug. 7. 22:21
 20/21 anonim ***** válasza:

Elfogadni egy másik ember szokásait, amíg az nem zavar téged. Az, hogy neked nem tetszenek a kék szeműek, az még nem tartozik a zavarás kategóriába.

Ezért bosszantó, mikor belemossák a bevándorlók témakörébe. Attól, hogy alapesetben toleráns vagyok, én sem értek egyet azzal, hogy csak vannak a levegőben, és nem akarnak csinálni semmit. Viszont azt tudnám tolerálni, ha mondjuk egy szír kollégám megkérne, hogy lassabban mondjam, mert még most kezdi tanulni a magyart. A toleranciát nem úgy kell érteni, hogy bármit lehet, csak szerintem itt is kellene élnie az "ártatlan védelmének", aki be akar illeszkedni, annak a szokásait toleráljuk, aki meg nem, az mehet, amerre akar.

Vagy remek példa az, hogy sok heteró azt mondja, hogy nem kíváncsi arra, hogy csókolózik egy meleg pár. Elhiheted, a melegek sem kíváncsiak a heterók csókjaira. Szerintem itt szintén nem lehet beszélni zavarásról, ha nem tetszik, elfordulsz. Nekem sem tetszik az ecset frizura, mégsem fogom ezért megverni...

2016. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!