Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kritériumok vannak?

Fritzkó Mákiel kérdése:

Milyen kritériumok vannak?

Figyelt kérdés
Határozza meg pontosan, hogy a bal/jobb oldalon mit kell szeretni/utálni. Nem tudom hogy inkább melyik vagyok.

2016. aug. 10. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nm kell szeretni vagy utálni semmit attól, hogy valamelyikoldal közelebb áll hozzád.


Akkor vagy jobboldali, ha szerinted rendben van, hogy az egyes társadalmi csoportoknak megvan a természetes alá-fölérendeltségi helye, és akkor vagy baloldali, ha valamennyi csoportba tartozó ember egyenlőségéért küzdesz.

2016. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na tessék, a teszt szerint jobboldali libsi vagyok... most csalódást okoztam az engem itt ballibsiző jobbereknek... :D
2016. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan majdnem pont középen van, egy nagyon picit, alig észrevehetően le, és egy kicsit jobbra, de szerintem egy kezemen meg tudom számolni mindkét esetben a négyzeteket. :/// Nem tartozok sehova.
2016. aug. 10. 21:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes egy fideszeshez képest jobbos vagyok, a településem típusához liberális, a megyémhez, a koromhoz átlag... a nememhez is..
2016. aug. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!