Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rengetegen istenítik itt az...

Rengetegen istenítik itt az osztrákokat. Miért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 09:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Az FPÖ párt és a tervezett (és még sehol sem tart azóta se) kerítésépítés alapján igazolni látják a magyar kormány xenofób politikáját. Azt hiszik testvéreikre találtak.
2016. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%

Egyszer össze kellene szedned magad, és kimenned szétnézni.

Nem kell messze menni, átmész a határon, kiveszed a füledből a fülhallgatót, leteszed a pokemongo-t, és megnézed egy falu főterét. Aztán bemész egy boltba, veszel például egy kiló lisztet.

Nem nagy ügy, meglátod a különbséget.

2016. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én már nagyon sok falu főterét megnéztem és nagyon sok kiló lisztet megvettem, a különbséget is látom, csak azt nem értem miért magasztalják őket egyesek. Már eleve a mentalitásuk sem szimpatikus.
2016. aug. 11. 10:10
 4/25 anonim ***** válasza:
41%

Mert fejlettebbek, mint a magyarok.

Azért.

2016. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Miben fejlettebbek? Több a lisztjük,meg a főterük?
2016. aug. 11. 10:16
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Én kint élek köztük, egyáltalán nem jobbak mint emberek, sőt az átlag magyar sokkal talpraesettebb. Az hogy ők nyugat és jobb gazdasági helyzetük van a földrajzi helyzetüknek köszönhetik, a történelem úgy alakította hogy Hegyeshalomtól nyugatra minden országban magasabb az èletszínvonal, de ez nem osztrák sajátosság.
2016. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Nagyobb náluk a rend, jobban szervezettebb a társadalmuk, kisebb a korrupció, normálisabban viselkednek egymással, stb.

Ennyit jelent a fejlettség. Mondjuk egy pálinkázó, wartburgos hülyegyereknek ezt hiába is magyarázná az ember. A te fajtádnak akkor lenne 100%-ban tökéletes hely Magyarország, ha olyan lenne, mint egy Kusturica-film.

2016. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

Olyan hülyének érezlek, vagy inkább trollnak, amikor eljátszod a segget, aki kiment és nem érzi meg mi a szabadság, mi a jó liszt, és milyen a tisztességes élet.

Tudod, a szememben az igazi troll jelképe az, amikor megenné a szaaaart is, ha azért fizetnének, vagy pirosfehérzöld szalaggal kötik át.

Te ilyen lehetsz.

2016. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
7#, ezek amiket itt felsoroltál mind igazak bármelyik nyugat-európai országra is. Egyik sem osztrák sajátosság. Persze hogy kisebb a korrupció ès nagyobb a jólèt egy olyan országban ahol az emberek nem halnak éhen a fizetèsükből hó végén sem.
2016. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Csak azért - azon kívül, hogy egy jóléti ország ahol 5x annyi a fizetés minden szakmában - mert Ausztriába jár ki rengeteg magyar dolgozni, és hozza haza a pénzt.

Ausztria egy kincs a magyarságnak.

2016. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!