Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rengetegen istenítik itt az...

Rengetegen istenítik itt az osztrákokat. Miért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 09:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Én kint élek köztük, egyáltalán nem jobbak mint emberek, sőt az átlag magyar sokkal talpraesettebb. "


Én ugyan nem élek kint, csak kb hetente átutazom rajta,de én se sok jót tapasztaltam még ott.

2016. aug. 11. 10:51
 12/25 anonim ***** válasza:
43%

#9


De itt most nem más nyugat-európai országokról volt szó, hanem az osztrákokról.

A fizetésükből meg azért nem halnak éhen, mert az átlagembernél is hagynak pénzt, nem csak a gazdagoknak jár minden. Kisebb a korrupció szintje, fejlettebb/korszerűbb az oktatás. Ez pedig a gazdaságnak is jót tesz, ami ezáltal erősödik és idővel még nagyobb jólétben élhetnek.

De mondom, ennek megértéséhez fel kell nőni. Ott kellene kezdeni, hogy nem mondjuk a balkáni állapotokra és mentalitásra azt, hogy az nekünk tökéletes és nem is vágyunk másra, nekünk csak ez kell. Mert a legtöbb magyar ezt csinálja.

De mindegy is, úgy sem értitek. Hiába magyarázom...

2016. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"kisebb a korrupció, normálisabban viselkednek egymással, stb. "


Akkor te elnézted a térképet. Az osztráknál eget veri a korrupció és még egymással is elég bunkók, nem hogy másokkal.

2016. aug. 11. 10:53
 14/25 anonim ***** válasza:
47%

#13


Ha az eget veri náluk a korrupció, akkor nálunk meg a Holdat.

Akkor miért is felsőbbrendűek a magyarok?

2016. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
Menj ki Bécsbe, meglátod mi a külömbség.
2016. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

13

Az osztrákoknál európai viszonylatban alacsony a korrupció. A magyaroknál meg a legmagasabb 1-2 balkáni putri előz csak meg minket benne.

2016. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
8%
Mert a labanc talpnyalást jól megfizetik. Ezek a életre nem való éhenkórász emberek, akik istenítik mind mind az osztrák talpát nyalják. Én csak azt nem értem miért nem takarodik k mindegyik közéjük és miért nem felejt el magyar honlapokra járni.
2016. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#17


Mi van, Wartburger?

Újra regisztráltál? Látom, nincs még százalékod.

2016. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A pénzért.
2016. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nincs 1000 pofátlan kéregető, akik belemásznak az arcodba és úgy kunyerálnak, le lehet rendesen ülni a buszokon anélkül, hogy egy használt kotonra ülnél rá, az emberek a kijelölt dohányzóhelyeket használják, nincs tele élő és halott kóbor állatokkal minden, nem lopják el a biciklidet, ha nem zárod le, nincsenek a padokon 20 centi magas szotyi héj kupacok, a kátyúkat nem murvával meg sárral töltik fel, már ha egyáltalán vannak kátyúk, nem fürdenek csövesek a szökőkutakban, a játszótéri homokozókban nincs 40 kiló macskaszar, nincs tele délelőtt részegekkel az utca, nem verik le a villanyvezetékeket a gondozatlan fák, nincs tele kutyaszarral a járda, a vonatok és az állomások mosdójában nem narkósok alszanak és kúrnak, hanem rendesen ki vannak takarítva, nem kell 10 percig várni a zebránál és nem kell félni attól, hogy elgázol egy ittas teherautós miközben átmész.

Soroljam még?

2016. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!