Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is irritál Kunhalmi Ági...

Mást is irritál Kunhalmi Ági állandó számon kérős szónoklása?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 16:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Persze. Tiszta mini-Lendvai. De mivel nem ők vannak hatalmon, ezért leszrom.
2016. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert nem nézem, nem hallgatom.
2016. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Csak a fideszeseknek idegesítő.
2016. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Engem egyáltalán nem irritál, jól teszi, hogy számonkéri az összes fideszest!

Az számodra nem irritáló, "Tisztelt" kérdező, hogy egyes fideszes politikusok, mint pl Farkas Flórián, akik sikkasztanak, lopnak, nyomtalanul eltűnnek, menekülnekés már hónapok óta nem hallasz róluk semmit?

2016. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Irritáló,vagy sem,szerintem az ellenzéknek ez a dolga.Miért,a Fidesz mit csinált az ellenzékben töltött 8év alatt?
2016. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

a stílusáról beszéltem, az már nem is érdekel amit mond

az még rá is tesz egy lapáttal, hogy ahhoz a párthoz tartozik akik bevallottan hazudnak reggel éjjel meg este

2016. aug. 14. 16:44
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
#6:Hát éppen ez az,hogy a Fidesz stílusa is megér egy misét.Igaz Viktor azt mondta,hogy ő sohasem hazudott a választóknak.Gondolom,te ezt elhiszed neki,én nem.Magyarán:ugyanazt teszik reggel,délben és este,mint az MSZP,csak ők annyival profibbak,hogy nem ismerik el,még "egymás között" sem.Ilyen a mi kis politikai "elitünk".Egy szinten vannak.
2016. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Már én se nézem és nem is hallgatom. Ilyen a felhozatal. Van, aki beszélni tud, van, aki tárgyszerűen vitázni. Csak meg kellett egyszer-kétszer hallgatni Mesterházyt. Amikor hivatalosan szónokolt, elviselhetetlen volt, amikor "magánbeszélgetésről" volt szó, megdöbbentően más benyomást tett.
2016. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

Engem egyáltalán nem irritál.

Sőt, szívesen szájba is kúrnám őt. Dögös kis MILF.

2016. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#7


ez már komolyan szánalmas

2016. aug. 14. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!