Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is irritál Kunhalmi Ági...

Mást is irritál Kunhalmi Ági állandó számon kérős szónoklása?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 16:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#10:Mi is?Hogy a Fidesz ugyanúgy hazudik ,mint az MSZP? Igen,ez szerintem is szánalmas.
2016. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

miben is hazudott?

már nem a kedvenceid :DDD

2016. aug. 14. 22:38
 13/24 anonim ***** válasza:
Nos,az én egyik kedvencem az,amikor Viktor azt ígérte,hogy az állami nyugdíjrendszerben is számlára kerül és ugyanúgy nyomonkövethető lesz minden.Ez csak egy "apróság",de szerintem csak megjátszod magad,amikor ilyet kérdezel,hogy miben hazudtak,Mert,ha csak nem vagy tényleg teljesen elvakult Fidesz-hívő,akkor te is tudod,hogy már Orbán azon állítása is hazugság volt,hogy ő soha nem hazudott a választóknak.De egyébként ő maga is beismerte,hogy hazudik,amikor újságíróknak azt mondta,hogy ne azt figyeljék amit mond,hanem amit tesz. Vagy szerinted ez hogyan értendő?
2016. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
valószínűleg ferdítettél azon amit tényleg mondott
2016. aug. 15. 00:28
 15/24 A kérdező kommentje:

"De egyébként ő maga is beismerte,hogy hazudik,amikor újságíróknak azt mondta,hogy ne azt figyeljék amit mond,hanem amit tesz."


nem az újságíróknak mondta, hanem ez egy wikileaks irat volt, amikor az USa számonkérte, hogy ugyan mi a szarért beszél a jobbik háttérbeszorításáról, amikor náluk is megy a nemzeti dinom dánom

erre mondta azt, hogy ne azt nézzék amit mond, hanem amit tesz

és lám nem is lett itt irániforradalmigárda meg amiről anno a jobbik híres volt


ezt nem tudtad, vagy direkt ferdítesz?

2016. aug. 15. 00:30
 16/24 anonim ***** válasza:
#14:Nézd,nem fárasztom magam,mert úgy látom,te tényleg tipikus Fidesz-hívő vagy.Én meg már úgy vagyok vele,hogy magyar politikusnak akkor hiszek,ha ló legel a sírján.De amiket leírtam,azt egy kis utánakereséssel nyilván meg lehet találni,ha akarod.
2016. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

haver... te kaptál egy nagyon csúnya cáfolatot most


nehogy már én legyek a vak hívő

2016. aug. 15. 00:38
 18/24 anonim ***** válasza:
#17:Te,haver,én újra rákerestem a neten erre a témára és még most is az "jön le",hogy a szóban forgó irat szerint ezt mondta(a kampány kapcsán),majd ezt megismételte újságíróknak is,bár ott már úgy próbálta elóadni,hogy ne azt figyeljék milyen "értelmezést adnak a szavainak",hanem amit tesz.De végülis tőlem azt hiszel amit akarsz.Egyébként még arra válaszolhatnál,hogy mi a helyzet az 5-6éve beígért egyéni számlákkal?Erre csak emlékszel,hogy Viktor az ő szájával ,megígérte?Meg persze 2013-ban Rogán is,meg még ki tudja ki nem a Fideszből.
2016. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
De a kedvedért,még egy gyöngyszem:"Nem lehet az oroszokkal olyan megállapodást kötni,olyan szerződést aláírni,amelyet tíz évre titkosítanak,hogy mi ne tudhassuk meg,hogy pontosan honnan,kik,hogyan befolyásolják az életünket...". Csak kíváncsiságból kérdezem,ezügyben nem hazudott?Mivel azóta bebizonyította,hogy lehet...
2016. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

nem hazudott, ugyanis paks2 finn mintára van titkosítva, feri meg anno lepaktált az oroszokkal miközben az EU a nabuccoról tárgyalt

csak így


van egy kisebb különbség


wikileaksel kapcsolatban meg akkor hol is hazudott orbán?


"Erre csak emlékszel,hogy Viktor az ő szájával ,megígérte?"


nem emlékszem semmi ilyesmire

2016. aug. 15. 02:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!