Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor milyen politikai...

Most akkor milyen politikai beállítottságú lehetek?

Figyelt kérdés

Régebben jobboldaliként tekintettem magamra, bár mindig is szimpatizáltam egyes liberális eszmékkel. Az összes általam kitöltött politikai teszt szerint én balliberális vagyok. Ez csak azért fura, mert engem a legtöbb liberális ember gondolkodásmódja roppant idegesít. A túlzott politikai korrektségtől például falra tudok mászni és a pozitív diszkriminációt is teljes mértékben elvetem.

Az utóbbi időkben az is kezd megfogalmazódni bennem, hogy tulajdonképpen Arisztotelésznek igaza volt, a demokrácia elvetendő, helyett a legjobb államforma az "igazságos egyeduralom".



2016. aug. 16. 14:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egy igazságos egyeduralomban nem kéne lemondani a szabadságról.
2016. aug. 16. 15:43
 2/21 anonim ***** válasza:
Nincs egeszseges egyeduralom van. Es az egyeduralomban onmagaban benne van hogy egy ember velemenye szamit, az uralkodoe.
2016. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 gyilkosbalna ***** válasza:
50%
#2 gratulálok a hülyeségeidhez mond valaki valamit ami nem egyezik a liberális politikusok dumájával az csak rasszista, szexista, nőgyűlölő lehet
2016. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#5


Igen, pont ez a baj a legtöbb liberálissal, hogy csak végletekben tudnak gondolkodni. Attól még, hogy nem vagyok feminista, nem is leszek nőgyűlölő, ahogy rasszista sem leszek csak azért, mert elfogadom a tényt, hogy vannak alapvető különbségek rasszok és a különböző népek között is.

2016. aug. 16. 15:58
 5/21 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az oldal is liberális, ezért törölték is az első választ. Persze a libsik mindig szabadságról handabandáznak, de a legnagyobb liberális oldalakon van a legnagyobb cenzúra. Hogy is van ez?
2016. aug. 16. 16:03
 6/21 kovpet ***** válasza:

"a legjobb államforma az "igazságos egyeduralom""


Mondj már egy-két ilyet a történelemből, légy szíves.

Meg azt, hogy hogy hozzád létre most és hogy tartanád fenn. Továbbá hogy garantálnád az egyeduralom "igazságos" részét? Mi van, ha az igazságos uralkodó megváltozik? Mi van, ha a Liberális Internacionálé Vezetőjéből pár év alatt eljut a Hazai Putyin állapotig?

2016. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#5 Ez így igaz,minden ember között van különbség,de ez pozitívum,mert nem vagyunk egyformák és nem is kell:)
2016. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az igazságos egyeduralomhoz legközelebb álló rendszer Augustus principátusa volt. az sem volt tökéletes, de gondolj bele abba, hogy majd kétezer éve volt.
2016. aug. 16. 16:06
 9/21 kovpet ***** válasza:
Én sem történész nem vagyok sem szociológus, de vajon erről az igazságosságról mit mondana egy akkori rabszolga?
2016. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kérdező,amiről te beszélsz az a képmutatás.Azt azért teszik,hog eltussolják milyenek valójában.Ne dőlj be nekik!
2016. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!