Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai beállítottság...

Milyen politikai beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden, tömören:

Utálom a túlzott politikai korrektséget, és a pozitív diszkriminációt. Nem tartom magam rasszistának (csupán úgy vélem vannak alapvető különbségek a rasszok és a különböző népek között is)

Ateista vagyok, károsnak ítélem a vallást.

Büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok.

A szexuális és bárminemű szabadságot támogatom.



2016. júl. 8. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Jobbkozepnek tunsz.
2016. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Liberális-konzervatív vagy centralista. Ez a legjobb a politikai skálán. Remélem ezek mellég józan békés gondolkodású ember vagy. Több ilyen ember kéne.
2016. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt sokaknak nehéz megérteni, de az általad felsorolt tulajdonságok legtöbbje nem politikai jellegű.


A politika arról szól, hogy ki és hogyan gyakorlolhatja a hatalmat, illetve hogyan osztja el az erőforrásokat.


De tessék, itt egy teszt:


[link]

2016. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ember ilyen, én is így vagyok a dolgokkal valahogy, kivéve a hitet, én hiszek a magasabb intelligenciában ami persze nem a kanonizált egyház által imádott istennel egyenlő.


A politika így mindig nehéz, sehová nem tartozhatsz így, a jobberek kinéznek mert nem utálod a melegeket, a balosok mert nem kérsz az idegen, agresszív kultúrák befogadásából. Kívülálló vagy.

2016. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a teszt alapján social democrat vagyok. Én is ezt gondolom magamról úgyhogy jó teszt.
2016. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Liberális-konzervatív tengelyen középen lehetsz valahol. Hogy jobb-bal tengelyen hol állsz, az nem dönthető el ez alapján, mert gazdasági kérdésekről nem írsz.
2016. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az angol nyelvű teszt alapján "National Liberal Democrat" vagyis Nemzeti Liberális Demokrata vagyok.
2016. júl. 8. 20:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz.
2016. júl. 8. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Köztes vagy. Elitéled a vallást, de szexuális szabadságot támogatsz,szóval nem tudom. Talán liberális de az nem baj.
2016. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,nyitott lehetsz,ha ezt gondolod.Viszont vannak jobb fajta vallások is,mint pl:buddhizmus.
2016. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!