Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, tényleg ennyi...

Most komolyan, tényleg ennyi a különbség a jobbik és az mszp között?

Figyelt kérdés

Május 1-én a majálison, az mszp a városligetben tartott rendezvényén azt hittem hogy felfordul a gyomrom. Tele volt szeméttel, az emberek bunkók voltak és olyan hányingerkeltő zenék voltak mint pl kis grofo. Tegnap a jobbik (augusztus 20-án) tartott rendezvényt a városligetben. Ott szinte egy eldobott csikkdarabot se lehetett látni. (ha volt akkor azt felszedték {voltak külön emberek erre}). Az emberek normáisak tudtak válaszolni ha kérdeztem valamit. Illetve normális(abb) zenék voltak ott, bár igaz hangsosak voltak.

Illetve még azt vettem észre hogy a jobbikos rendezvényen rengeteg fiatal volt. Míg az mszp-en 1-2 ha volt. És nem csak fiatal volt sok, hanem rengeteg magyar jelképeket viselő (kárpát medence, trianon, erdély, turul) pólók, nyakláncok stb. voltak

Tényleg ilyen nagy a külömbség a jobbik és az mszp között?


2016. aug. 21. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, más a célközönség. Persze, hogy nagy a különbség.
2016. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Szóval a különbségek:


- Más zene volt (ez pusztán ízlés kérdése)

- A jobbikosok alkalmaztak néhány embert, aki felszedte a csikkeket, amit a többi jobbikos eldobált - az MSZP nem

- A jobbikosok jobbikos jelképeket viseltek, az MSZP-sek nem


Hát igen, ez hatalmas különbség. Soha nem gondoltam volna.

2016. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es. A szemetet kifelejtetted.

A zenéről meg annyit szerintem hogy lehet nekem nem tetszik grofo, lehet másnak igen, az biztos hogy nekem soha nem lesz az.

2016. aug. 21. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Még 15 év és az is különbség lesz, hogy az mszps rendezvény tele lesz arabbal, a jobbikos meg nem!
2016. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%

Ja , persze....esti mese megvót köszi..

Ne nézz hülyének minket, ha valamit azt nagyon utálom..

2016. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg még az is különbség a kettő között, hogy a jobbikosok mind újnáci fasiszták ellenben az MSZP-sek becsületes toleráns civilek.
2016. aug. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!