Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális szervezetek miért...

A liberális szervezetek miért tagadják, hogy Soros György pénzzel támogatta őket, amikor ez nyilvánosan megtekinthető?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Amerikai hackerek kiszivárogtatták a dokumentumokat. De nagy részének már korábban is utána lehetett járni.

Nem értem miért kezdtek egyből gyíkemberezni meg ufózni a liberálisok amikor ezt a nyilvánvaló dolgot valaki kimondta.


A magyarországi szervezetek közt többek közt ott van a 444, index, Magyar Helsinki Bizottság, Magyar Narancs, Átlátszó, Transparency Intarnational, Political Capital Intézet, Háttér, egyéb LMBT szervezetek és szinte az összes migránstámogató és migránsokat befogadásra biztató szervezet.


Az is ott van a linkekbe, hogy hány ezer vagy tízezer dollárt kaptak.


A magyar médiumok közül is sok írt erről a dologról, ott is le van írva, hogy hány millió forintot kapott melyik liberális szervezet és milyen célból.


Nem értem miért kell még ezután is tagadni?


És most ne kezdjetek valami fideszgyűlölő fröcsögést, mert most nagyon nem erről szól a kérdés. És én sem vagyok fideszes, csak, mert kimondom ami nyilvánvaló.



#Magyarország #pénz #liberalizmus #migráció #Soros György #migráns #gyíkemberek nem léteznek #álcivilek
2016. aug. 23. 15:41
1 2
 11/14 Andizsuzsi ***** válasza:
48%

"Tessék, itt van egy"


Azon túl, hogy egy fészbúk bejegyzés a legkevésbé sem forrás, de mégis mi van ott?

2016. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 10/11 Időpont ma 22:26


Ki mondta, hogy a migránsozásod a gyűlölködés?

2016. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#10 Forrás ezekre a hazugságokra se lesz, ugye?
2016. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kovpet ***** válasza:

Kérdező, te félreértesz valamit. A baj nem az, hogy Soros támogat valakit pénzzel. Ezt te is megteheted meg én is. Mondjuk mivel nekem nincs annyim mint Sorosnak, így én 5 ezresekkel támogatok max és nem milliókkal.


A baj az, hogy:

[link]


Ez gugli egyik első találata a fidesz+Soros György kulcsszóra.

2016. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!