Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogyan szándékozza túlélni...

Ki hogyan szándékozza túlélni a következő 4 évet?

Figyelt kérdés
És vajon mi lesz a sok szerencsétlennel, aki már megint megbánja majd, hogy a Fideszre szavazott? :D Muhaha :D
2010. ápr. 20. 16:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
61%

4?

Lehet hogy 20év, de lehet hogy szétkapnak bennünket.


Külföld. Semmi más lehetőség nincs, mert itt elfog az emberek 30-40% a pusztúlni. Napi szintű lesz az éhség lázadás, jön az Eu készenlét gyorsbevetési alegység (csendőrség) és móresre tanítják a rabszolga benszülötteket. Mégjobban kileszünk használva, és akkora lesz a szegénység, sőt még nagyobb mint a háború után.

Csak most még remény sem lesz.


El kell menekülni.

2010. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
46%

A fideszesek soha se látják be hogy tévedtek

Lövetik Orbán királyukat

2010. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
56%
* Követik :D :D
2010. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
19%
Először is a FIDESZT SOHA AZ ÉLETBEN NE SÉRTEGESD! A FIDESZ A LEGJOBB PÁRT MÉRT TE MSZP-S VAGY ?NEM LÁTOD MIT TETTEK AZ ORSZÁGGAL LOPTAK CSALTAK HAZUDTAK ELSZEGÉNYEDÉS!VIKTOR PEDIG NAGYON JÓ EMBER
2010. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
51%

Külföld!!!!!!!

Szint mindegy hogy hová, csak Magyarországról EL!!!!

Szörnyű, hogy ezt mondom, tudom, hisz itt születtem, itt nőttem fel, itt tanultam, itt van a családom és a barátaim, és szeretem is ezt az országot.

De fiatal vagyok, van érettségim, jogosítványom, hamarosan nyelvvizsgám és egy jó szakmám is lesz.

Lehet, hogy ezek kint nem fognak semmit sem jelenteni, de nem vagyok hajlandó úgy megöregedni, hogy a politikusok kizsigerelnek.

20/L

2010. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
56%

Sokan biztos nagyot fognak csalódni, mert a Fidesz sem tud a sz@rból aranyat csinálni... ha értitek mire gondolok.

Nekik is muszáj lesz majd népszerűtlen intézkedéseket hozniuk az ország érdekében. (lásd pl: adócsökkentések- jah, de miből is?)

Nem csodát kell várni, ahogy azt a magyar ember teszi és mindig a környezettől, meg mástól várni a megváltást, hanem TENNI valamit a sorsunkért. Nem ciki a munka, ha más nincs, elmenni a Tecsóba árufeltöltőnek. Meg nem arra szavazni, aki a legnagyobbat mondja, mert sajnos mindegyik politikus "javít" a mondanivalóján, hanem reálisan látni a dolgokat...


A következő négy évet? Ez hülyeség, nem politikai ciklusokban mérek... valószínűleg úgy, mint az előző 4-et!

2010. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
50%
Túléltem pár év kommunizmust ,12 év szadesz-maszop Kormányt,egy pufajkástegy D209-est,egy Kurcsányt,egy libatolvajt,8 év alatti "reformokat és válságkezelést",túl fogom a rettegett(nem általam) Orbánt és a Fideszt is.
2010. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
21%

én most is jól megvagyok, nem keresek szarul, keresett vagyok, elismernek, stb.. meg lesz oldva.


akik meg ilyen elvakultak voltak, azokat nem fogom sajnálni amikor utcára kerülnek.


sajnálni fogom a jobbikosokat, lmp-seket, civileseket, illetve a fideszesek és mszp-sek gyerekeit akit nem tehetnek arról, hogy anyu-apu birka.

2010. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
55%

Te is szuper ember lehetsz, ha ezen az egész helyzeten röhögsz, az ilyenek miatt mondják azt a magyarokról, hogy rosszindulatú, kárörvendő nép.

Mellesleg a Jobbiknak megvolt minden esélye, hogy elhódítsa a Fidesztől a szavazókat, nem sikerült nekik. Másként kellett volna ezt az egészet csinálni.

2010. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, a politikának semmi köze az én mindennapjaimhoz, tehát ugyanúgy fogom "túlélni" (kíváncsi lennék azért miért gondolják sokan hogy annyira nehéz az élet itt...) ahogy az eddigi éveket.
2010. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!