Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek azokról a magyarokról, akik nem költöznek Nyugatra, de még csak a fővárosba sem?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban találkozni olyan véleményekkel, nézetekkel, mely szerint az ilyen emberek lenézendők. Hülye, aki nem költözik el Nyugat-Európába, Észak-Amerikába, Ausztráliába. Magyarországon is Budapesten kívül nincs semmi, az országnak nincs jövője.

2016. szept. 2. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tizeske, mindössze egyetlen kérdésem van:

A te érdeked, hogy a te munkád meg legyen csinálva, vagy a dolgozóé?

Ha lusta vagy elvinni Bugacpusztára, akkor nyugodtan fulladj bele egyedül!

2016. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 MZ.per.X ***** válasza:

Köszönöm az "értelmes" hozzászólást "tizenegyeske".


A kérdésedre válaszolva, mindkettőnk érdeke, hogy a munka meg legyen csinálva. Mellesleg nem csak az én munkám, hanem a dolgozóé is, azért kapja a fizetését hogy elvégezze a munkát.


Nem mellesleg, te melyik helyet választanád?

Azt ahol 1 millió ember él, sokkal nagyobb potenciális munkaerővel, nagyobb választékkal, kiépített infrastruktúrával, gondolok ott autópályákra, környező boltokra, üzletekre, vagy akár az internet sebességére. Vagy Bugacpusztát, ahol lakik 100 ember, ebből 2 felel meg a munkának, és még mobilon is éppen hogy csak van térerő, 10x annyiba kerülne munkahelyet létesíteni és soha nem térülne meg?

2016. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Bugacpusztás kérdésre a távmunka lehet a megoldás, de arra meg a mai munkaadók még nem elég nyitottak.
2016. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Adrika! Tanulni kellett volna az iskolában és akkor nem 70-et keresnél itthon. :)) Nem az országot kell szidni mert hülye vagy
2016. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Utolsó érdekes amit mondasz.. Én jól tanultam, most viszonylag jól is keresek. De nem értem soha az ilyen válaszokat, ha tanultál volna kezdettel. Tudod nem minden ember átlagon felüli képességű, van aki szakmunkásba járt. A te felfogásod szerint az ilyen ember dögöljön éhen.. Nem lehet mindenki diplomás, vannak gyengébb Képességű emberek, akik nem tehetnek arról, h nem 150 -es Iq- val születtek, és nem mehettek menő gimibe, aztán egyetemre. De attól sztem nekik is joguk van munka mellett a normális életre, ami a szakmunkás fizetésből lehetetlen Magyarországon. Van kivétel, de kevés. Ezért mennek inkább külföldre. Nagyon sok válasz van újabban ilyen mint a tied, ha tanultál volna többre vinnédstb. De hidd el, nagyon sok átlagos képességű ember is él az országban.
2016. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!