Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek azokról a magyarokról, akik nem költöznek Nyugatra, de még csak a fővárosba sem?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban találkozni olyan véleményekkel, nézetekkel, mely szerint az ilyen emberek lenézendők. Hülye, aki nem költözik el Nyugat-Európába, Észak-Amerikába, Ausztráliába. Magyarországon is Budapesten kívül nincs semmi, az országnak nincs jövője.

2016. szept. 2. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

En laktam, londonban, pesten, masik megye szekhelyen, es most kis faluban. Akkor most en minek szamitok? :)


(egy kis falubol tavmunkaban dolgozva megkeresem a londoni bert)

2016. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha elköltöznének, kiürülne a keleti országrész, majd egész Magyarország. A nyugat felvevőképessége pedig véges.

Az a véleményem, hogy mindenki ott boldoguljon, ahol szeretne.

2016. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Okos embernek.


Magam is most menekülök el Bpről vidékre. És alig várom.

2016. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Egyes magyar fajúnak számitól.
2016. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem lenézendő az olyan, aki maradni akar stb.

De jobban tettem, hogy eljöttem mert ott nyomorognék egy panelbe 5nem kívánt nyomorult IQ hiányos családdal s sorolhatnám.

Magyarba 70 ezerből hol lett volna külön életem?! 60 a rezsi+bérlés és 10ezer a bérlet...kaja,gyógyszer,ruházat?? Nem hogy jövő +családi ház...

Pár ember megjegyezte, mi az hogy itt hagyjuk az országot...meg csúnya dolgokat jegyeznek meg... Bocsi hogy nem napról napra akarok élni/éhezni...>0<"

2016. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenki tudja megtenni. Az én életvitelem olyan, hogy tudok külföldön melózni és itthon élni.


Simán kimehetnék lakni gyakorlatilag bárhová Európába, vagy akár tengerentúlra is, de több ok miatt nem megy.


Van aki bevállalja, van aki nem. Nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani. Én csak azokat rühellem, akik pár hónapja Londonban mosogatnak, de már angolul álmodnak, törik a magyart, ők soha nem is érezték magukat magyarnak stb. De azért minden nap magyar fórumokon gyalázkodnak.

2016. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akik vidéken bérből és fizetésből élnek vagy ingáznak városba, közmunkások vagy netán az elnéptelenedő falvak időseit gondozzák azokat egyáltalán nem irigylem. De akinek saját megélhetési forrása van ott, például elegendő földet művel, erdeje vagy halastava van, azok élete egyáltalán nem rossz.

Falun nőttem fel én is és alkalmazottként már a szocializmusban sem volt jó ott élni. De például amikor csak a szülői háztáji gazdaságban dolgoztam, az életem király volt.

2016. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Csak egyetlen kérdésem van:


Van -e jobb dolog az életben, mint Magyarországon élni?

2016. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

"Van -e jobb dolog az életben, mint Magyarországon élni?"


Szex?

2016. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 MZ.per.X ***** válasza:

Én még soha nem hallottam, hogy csak azért lenéznének bárkit, mert vidéken lakik. Vidéken is lehetsz vezető beosztású, vagy lehet olyan munkád, amivel jól keresel.


Az viszont tény, hogy sokan csak panaszkodnak, és azt várják hogy a munka menjen hozzájuk Bugacpusztára.

2016. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!