Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vesztél már össze valakivel...

Vesztél már össze valakivel komolyabban, akivel jóban voltál addig, csupán a a politikai nézetitek miatt?

Figyelt kérdés

Én próbálom kiküszöbölni az ilyen helyzeteket, de gyakran már kapok megjegyzéseket /mert Jobbikos vagyok/. Ilyenkor általában elterelem vagy rövidre zárom a témát. Pedig én még nem is politizálok annyira. :P

Kérlek, kort is írjatok! :)


2010. ápr. 21. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem nagyon mindenkinek meghallgatom a véleményét

Keresztapám kommunista és szerette Kádárt

és ugyan úgy tudok vele politikai témákkal kapcsolatban beszélgetni

elismerem ha valami jó volt és megmondom ha valami nem de nem indulatosan


ha korosztályom béliekkel beszélgetek akkor nagy örömmel tölt el ha kiderül ők is a Jobbikra szavaztak

érdekes módon nem vagyunk se skinheadek se mit tudom én mik...


de pl a 2 legjobb barátom az LMP re szavazott és talán viccből engem lenáciztak mert én a Jobbikra

abszolút nem vettem fel... nem vágtam vissza hogy ti meg a szektásokra?

nem...


megkérdeztem mért lennék náci?

és ennyi


egy Jobbik szavazó

2010. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

" nem nagyon mindenkinek meghallgatom a véleményét "


a "nem nagyon" után vessző van :D

mert így félre érthető

2010. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Engem már libsi csajok molesztáltak egyszer, mikor bevallottam hogy Jobbikos vagyok.

Valahogy felizgatta őket, és folyamatosan mondták hogy mit fognak velem csinálni.

Egy buliba történt, aztán az egyik tényleg elkapott a többi meg úgy be b@szott hogy visítva okádott. Olyan büdösek lettek hogy nem volt gusztusom. Pedig nagy buli lett volna négy csajjal gyalázkodni. Elszórakoztak egymással, nekem meg a hányásszagtól forgott a belem.

Vegyes érzelmeim vannak arról a buliról enyhén szólva.

2010. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is el tudok néhány más nézeten lévő emberrel beszélgetni a politikáról /már ha szóba jön/, de akik nem ismerik a Jobbikot, halálosan komolyan vágják hozzám hogy rasszista és náci, meg hasonló kellemes jelzőket. Ezek után lényegre törően megpróbálom elmondani az ellenérvem, de ezekre vagy nem figyelnek, vagy nem képesek felfogni (ill. ritkább esetben TALÁN megértik). Az ilyeneket általában hagyni szoktam, akivel jóban vagyok, azzal pedig maximum "barátságosan elvitatkozgatunk." :)
2010. ápr. 21. 20:41
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem igazán, mert mindenki Jobbikos a környezetemben:D Aki meg nem, az meg fideszes, ami nem nagyon zavar.
2010. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, soha! A barátság előbbre való mint a politikai nézetek! (Én is Jobbikos vagyok, viszont nem egy Fideszes és MSZP-s barátom van, viszont nem zavar a nézetük.)
2010. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kedvesem Jobbikos, én pedig elég "balos" vagyok(nem Mszp-s,csak a nézeteim baloldaliak) Vele egyszer nagyon csúnyán elfajult a helyzet, sírtam. Azóta megfogadtuk, hogy a politika nem fogja befolyásolni a kapcsolatunkat. Nem éri meg.
2010. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
soha, barátság, család elörébb való mint a politika, egyébként se tudnék kivel, mivel a jobbikot utálom és nincs jobbikos ismerősöm.
2010. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akinél tudom, látom, hogy elfogult, azzal nem szállok politikai vitába. Nagyanyám viszont veszett már össze többekkel politika miatt, ő elvakult OV-fan, neki OV egyenlő az Istennel, és voltak, akik ezt túlzásnak tartották, és megmondták neki, ő meg megsértődött.
2010. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok másról is beszélni a haverokkal mint a politika, ha valakinek nincs más beszéd témája magára vessen.
2010. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!