Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen honlapok, blogok...

Milyen honlapok, blogok vannak még, amelyek ehhez az oldalhoz hasonlóan bátran kimondják, leírják az igazat, a valóságot az Orbán-kormányról, a Fidesz-KDNP-ről?

Figyelt kérdés

[link]


De pl. a Hit Gyülekezetéről is:

[link] 2016/09/03/ez-a-levezetes-igazodasi-pont-lesz-a-hetkoznapi-fasizmus-jovoje-szempontjabol/


2016. szept. 4. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Először azt hittem, komolyan kérded. De így azt hiszem, amit javasolnék, téged nem érdekel.
2016. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más honlapot nem ismerek, Fideszes viszont sok van.
2016. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Komolyan kérdeztem!
2016. szept. 4. 19:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól összefoglalja ez az írás a mai "gyönyörűséges" állapotot: [link]
2016. szept. 4. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez az oldal nem az igazságot írja le, szimplán csak sírnak állandóan a semmiért is
2016. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És akkor konkrétan milyen hazugságot találtál ott? Hogyan kíváncsi lennék a cáfolataidra.
2016. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alaposabban körülnéztem - nem mindig tudja az ember rászánni az időt - és már elhiszem: tényleg komolyan gondolhattad.


Ebben az itteni világban annyi a selejt és önmutogató semmi, hogy könnyű tévedni. Hiszen már ott is szellemeket keresünk, ahol azok nem is létezhetnek, hazugnak vélünk mindent, ami kicsit más, hiszen ez zuhog a fejünkre folyamatosan. Ma nem lehet békésen élni, mert hamarosan nem fogsz élni. Ma itt mindent ki kell harcolni. Még az igazság felismerését is.


Vannak ilyen honlapok, blogok. Ez meggyőződésem, különben azt kell gondolnom, már csak szenny van. De keress tűt a szénakazalban. Te ráleltél. Van még másik, csak kérdés, kinek van annyi energiája, hogy megtalálja.


Haragosan és egyszerre visszafogottan írni (haragosan a felvetett tartalom mocskossága miatt, és visszafogottan, nehogy - mint én - vétlenül sértsünk), az bizony nem könnyű dolog. Sok feltétel kell hozzá, és ezekből a kulturáltság, rálátás, a látottak helyes és mások számára érthető megfogalmazásának képessége, akarata még a legkönnyebben teljesíthető. Az ember alapvető természetének megértése, ezen ismeret átadása kissé nehezebb. De vannak ilyenek, csak nem biztos, hogy ki is akarják fejezni magukat.


Politikusok között ne keresgélj. Nem azért, mert mind romlott. Hanem mert ha valaki tenni akar, tartoznia kell valahová. Egyedül nem megy. És akkor már nemcsak a saját léte, szemlélete köti, hanem a csoporté is. Ha komoly embernek számít, akkor van felelősségérzete is. Hiszen már nemcsak önmagára vonatkozik az írás által gerjesztett támadási felület, hanem a csoportra is. Nem egyszerű ez. Egyszerre embernek lenni, valahová tartozni és mégis megfogalmazni, ha valamit nem tartunk helyesnek. Sok múlik a közegen is. Nagyon sok. Tengerben úszhatsz, sárban nem.


Mit tehetnék hozzá. A Hit Gyülekezete másról szól. Ha alaposabban elmélyedsz, magad is meglátod. És ha találsz még, amilyent keresel, szólj nekem is. És viszont.

2016. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
atlatszo.hu
2016. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!