Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek kérdezők, miért...

Egyesek kérdezők, miért csinálnak úgy mintha az pl. teljesen demokratikus lenne, hogy a maffiakormányunk kopaszokat küld ki a NVI épülethez, a Ligetbe, a tüntetőkhöz?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__806..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__806..


Nem bírom elhinni, hogy Victorianus és Jannus tetrarcháink ennyire átmosták az emberek agyát.



2016. szept. 1. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Reménykedjünk, hogy csak fideszes bérkérdezők, és nem maguktól ilyen hülyék.
2016. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Az "NVI és Ligetvédők" példát én hoztam fel az egyik kommentben, de a kérdés teljesen jogos!

Egy demokrácia nem úgy működik, hogy a kormány bármit is erőszakkal érjen el!

2016. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 44 százalékos, én is megemlítettem. Persze válaszolni már nem tudnak rá...
2016. szept. 1. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a fideszesek már annyit hazudtak csúsztattak hogy már maguk is elhiszik a hazugságaikat és a csúsztatásaikat, a valóság helyett egy álomvilágban élnek. Tiszta elmebeteg társaság, ép olyanok mint aki harcba küldi őket a háttérből. a szellemi színvonaluk megegyezik, IQ az nulla.
2016. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 partizana ***** válasza:
50%
Őszintén szólva nekem egész szimpatikus volt a Fidesz, most fogok először szavazni és sokáig úgy gondoltam ők a legjobbak, nem jók de nem is rosszak. De legyünk őszinték, aki még mindig nem jött rá, hogy mit művelnek annak a szavazati jogát is el kéne venni.. Ha valaki átlátja a dolgokat csak egy kicsit nem szavaz a Fideszre (se az MSZP-re és a kutyuskáira)
2016. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Meg a f***omat a legjobb a Fidesz!

Mibe a legjobbak?

Migránskérdés megoldásában?

Hogy egy újabb kerítést húznak fel Szerbiánál?

Nem fog az érni semmit!

2016. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Mer a Fidesz csinálja. Ha Gyúúúúrcsány csinálná akkor előkeresnék a tankot, hogy megvívhassák dicső szabadságharcukat, melyhez nagy segítséget jelent a térkövezet felbontása, a parkoló autók felborogatása, a tűzgyújtás, köztulajdon rongálás.
2016. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az meg ráadásul a birkanépségnek fel sem tűnik, hogy Orbán véletlenül pont ott mondott beszédet 10 évvel ezelőtt, ahol a zavargók és randalírozók (nem szabadságharcosok, ahogy a jobboldal tartja) gyülekeztek. Azóta már mindig máshol beszédet...
2016. szept. 2. 15:05
 9/9 A kérdező kommentje:

Idézem az elsőként linkelt kérdés kérdezőjének egyik kommentjét az én egyik válaszomra:


""Szerinted az talán demokratikus, hogy a maffiakormány kigyúrt kopaszokat küld ki, hogy megakadályozzák a petíció benyújtását?

"


honnan tudjuk, hogy nem a maffiabaloldal küldte oda őket, hogy lejárassa a fideszt?"


Másik (ezt nem rám válaszolta):


""Talán mert az összes érintett Fideszes, lásd pl. Kubatov, mélyen hallgatott.

"


mint ahogy lendvai ildikó se kommentálta"


Három (szintén nekem írta):


""Na jól van figyelj!


A kopaszok a Fradi Security tagjai voltak.


Ki az FTC elnöke? Ja, igen egy bizonyos Kubatov...


Ki a FIDESZ alelnöke? Ja, igen egy bizonyos Kubatov...


Tehát: a kapcsolat egyértelmű.


Aki ezt nem látja, annak el kellene vennie a szavazati jogát."



és a jobbágyai vagy micsoda?"

2016. szept. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!