Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazak ezek a fordítások a...

Igazak ezek a fordítások a Talmudból? Mit tud ezzel kezdeni a magyar állam?

2010. ápr. 21. 21:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
megnézi youtubeon
2010. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
A Talmud az olyan, mint Németországban Hitler ,,tanításai"! Egy őrült írt egy könyvet, s ezért most sokan azt hiszik hogy ezek szent izraeli tanok, pedig nem! (Mielőtt leszólnátok: Magyar ember és Jobbikos vagyok, viszont rasszista nem!)
2010. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Én voltam izraelben, de csak turista ként, annyira nem ismerem őket..

Akkor a Talmud nem is a Zsidók egyik szent könyve?

2010. ápr. 21. 21:17
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Van zsidó nép és zsidó vallás.

A zsidó nép (tehát mondjuk az izraeliek) nem biztos, hogy híven követik a Talmudot, főleg nem ennyire szószerinti értelmezésben.


Most akkor a keresztények (mivel a Biblia ezt írja elő) sosem hazudnak, a keresztény nők pedig nem hordanak szoknyát (van valami olyat, hogy csak férfiruhát hordhatnak). Ja, és persze nem is szexelnek házasság előtt.

2010. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Ezeket betartja egy zsidó is?
2010. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
Kíváncsi lennék, hogy aki ezt a videót készítette az tud-e héberül, vagy egyáltalán olvasta-e a talmudot. Mivel az utóbbi nem lehetséges -mert a talmudot még soha senki nem fordította le magyarra-, ezért engem az ilyen idióta videók nem érdekelnek. 15 perc alatt készítek egy ilyen videót, úgy, hogy az értelmetlenebb réteg rákap, és ezt fogja küldözgetni, hogy: bakker ezt nézd!!!!
2010. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

21:29


Találtam egy angol fordítást, amibe vannak hasonlók.


Véletlenül találtam ezt a videót a youtue-on. Nem vagyok elfogult, de azért érdekel a téma, hogy most akkor mi van.

2010. ápr. 21. 21:36
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Minden vallás kirekesztő,még a keresztény is(mert ugye aki nem,az majd a pokol tüzében fog égni)

A világ legnagyobb rasszistái a vallási fanatikusok,mindegy melyik vallást követik.Tehát a legveszélyesebbek.Ezt letagadni kedves 38%-os botorság.

A legtöbb gyilkosság valamilyen vallási eszme égisze alatt történt ezidáig.

2010. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha valaki azt mondja neked hogy utálj valakit, akkor utálod? Ismersz zsidót személyesen? Hány éves vagy?
2010. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
32 vagyok, mint már írtam: jártam izraelben, volt jó és rossz tapasztalatom. Ismerek zsidókat, nem sokat, de csak futólagos a kapcsolatunk, mert van egy-két minimális dolog amit egy izraeli cégnél veszek.
2010. ápr. 21. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!