Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobb hely lenne,...

Magyarország jobb hely lenne, ha több lenne az introvertált ember és kevesebb az extrovertált?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 12:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#10


Na látod. Pont erről beszélek. Szeretnék olyanok között élni, akik mély dolgokról gondolkodnak.

2016. szept. 7. 14:37
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

"Az extrovertált emberek nem törődnek másokkal, nem figyelnek oda az igényeikre, önzők, ravaszak, bunkók, mindent összecsapnak és nincsenek mély gondolataik és érzelmeik."


"Sokkal jobban szeretnék csendesebb, nyugodtabb, őszintébb, kedvesebb emberek között élni."


Értem. Tehát azt, hogy kedvesebb emberek között élj, csak téged illet meg, másokat nem. Fail logic.. ;(

2016. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanabba a hibába esel bele, mint én fiatalabb koromban. Introvertáltként én is jobban kedveltem más introvertált embereket, mert jó tulajdonságokat társítottam hozzájuk, az extravertáltakhoz meg rosszakat. Nyilván mert gyerekkoromban extravertáltaktól kaptam sok bántást. De aztán rájöttem, hogy tévedtem, az introvertáltság, extravertáltság tényleg csak annyit jelent, hogy mennyire van szüksége a társaságra, az összes többi tulajdonság független tőle. Vannak szemét extravertált és introvertált emberek egyaránt. Meg jóindulatúak is. A társadalomban meg mindkettőre szükség van.
2016. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Megnéznék egy olyan vendéglátóhelyet, szállodát ahol csak introvertáltak dolgoznak ...
2016. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 K...László ***** válasza:
73%
A kérdést introvertált, vagy extrovertált szemszögéből akarod, hogy megválaszolják? Én introvertált vagyok. Amikor a gondolataimba mélyedek ebéd közben a munkahelyemen, utálom pl, ha leülnek mellém 3-an, és: Csá csumi na mi van veled, mesélj, mit raktál össze az elmúl 3 hónapban! Már azt sem tudom, mit eszem. Amikor egy 50 oldalas tréninget akarok elolvasni, de tőlem idegen a téma, és a mondatokat is 3x elolvasom, mire felfogom, akkor utálom, ha mellettem a kollégák hangoskodnak, vagy hangosan magyaráznak valamit egymásnak. Amikor otthon olvasgatok, vagy e-mailt írok, filmet nézek, utálom, ha a ház előtt egy autóból 1000 Wattal szól a zene. Elhiszem, hogy szeretné, ha mindenki megismerné az ízlését, de arra ott vannak a közösségi oldalak. Szerintem sok az extrovertált, csökkenteni kéne! Senki sem kíváncsi rá, de örökké előadja magát a sok magától elszállt egyén.
2016. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves Előző válaszoló, örülök, hogy részletezted, amit én ego-szennyezésként jellemeztem!
2016. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy hülyeség ez az introvertált-extrovertált téma, lassan olyan lesz, mint a horoszkóp. Van alapja, de nem "szentírás", ami meghatározza egy ember egész életét. Én pl. tudok mindkettő lenni bizonyos szituációkban, személyiségfejlesztéssel pedig még többet lehet változtatni az egyén alapszemélyiségén.
2016. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

A #13-mal egyetértek a #15-ben leírt dolgok pedig nem a témával függenek össze. Aki elmélyülten akar dolgozni, eszerint rögtön introvertálttá válik, mert ezt csak külső zavaró tényező nélkül lehet eredményesen csinálni. Aki pedig szórakozóhelyre megy, rögtön extrovertálttá válik, mert ott oda menni magába zárkózottan - hát komoly szerepzavar.


Ez a két fogalom nem alkalmi elfoglaltság szerint változik, ne keverjünk felszínes tulajdonságokat oda, ahol nincsenek.

2016. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A szabadelvűeknek kellene többnek lenniük.
2016. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy jobb lenne.
2016. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!