Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy extrovertált nő és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy extrovertált nő és egy introvertált férfi összeillik egyáltalán?

Figyelt kérdés

az értékrend, tervek az életre azonosak, vannak közös hobbik is, szexuális étvágy is azonos. MInd a ketten szeretünk barátokkal eljárni, szeretjük az állatokat, a természetet, a legtöbb dologban (filmek, zene, lakberendezés, ételek) azonos az izlésünk is.


Viszont ő nagyon introvertált, gépészmérnök, és nagyon extrovertált, művész.


Én heves természet vagyok, ő szelíd.

Hosszú távon ez hogy működhet? Vannak itt ilyen különböző természetű párok?



2016. júl. 7. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapból nem akkora probléma :). Nálunk én vagyok az introvertált, ugyanakkor heves természet, a párom extrovertáltabb, bár nem azon a nagy partiarc módon, és szelíd. Nagyon jól kiegészítjük egymást... Én nagyon imádok szervezkedni, viszont ha tehetem, nem beszélek emberekkel (nem vagyok életképtelen, megoldom, ha muszáj, de olyan jó érzés rásózni a páromra :D), ezért én kompletten megszervezek egy nyaralást, összeírom a kiadásokat, stb, ő meg rendeli a kaját, veszi a jegyet a pénztárnál, stb. Neki is tökéletes ez a felállás, nekem is. :)

Ha ti is úgy különböztök, hogy kiegészítitek a másik hiányosságait, akkor minden rendben van :).

2016. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagymama és nagypapa pont ilyenek. Mindktejükre jót hatással van:


Nagypapát nagymama kihozzá egy kicsit a társaságba, utazni stb., nagypapa pedig a háttérből irányítja a dolgokat, szervezi a pénzügyeket és "oktatja" a nagymamát, mivel nagyon olvasott amolyan szobatudós. Megvédi nagymamát a lehúzó szektáktól (Jehova Tanúi utálják, mert pár teológiai keresztkérdéssel kifog rajtuk).


Mindkettőnek fontos, hogy elfogadja a másik fél "olyan" dolgait ami távol áll tőle. És a végén még élvezni is fogják...

2016. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem. A nővérem nagyon extrovertált, bulizós típus volt. Az első férje pedig introvertált, otthon ülős, kockább típusú. Lett egy gyerekük, de elváltak 4 év után egymástól, mert a nő állandóan járkált volna, a férfi pedig inkább otthon élvezte volna az életet.


Most a második férfje végre hozzá hasonlóan extrovertált, eljárnak bulizni, fesztiválokra, társaságokba, úgy hogy ez mellett már megszületett az első közös gyerekük is. 33 és 37 évesek.

Amiket te leírtál hogy mikben vagytok egyformák, abban a tesóm és az első férje is azonosak voltak, de ennek ellenére is elváltak

2016. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi otthonülös téren is egyezünk, mind a ketten eljárkálosak vagyunk, kb az igényünk is ugyananni. Lehet nem az introvertált volt a jó szó? Ami zavar, hogy ő befelé fordul, ha probléma van, bezár, nem mondja el, ha lelkileg rosszul van, csak őrlődik magában. Régebben nem volt ennyire zárkózott, bár sosem volt túl nyitott se. Én könnyen kommunikálok, ő nehezen. Nem mer konfrontálódni, a véleményemet én mindig elmondom, ő nem, ezért sokmindenröl nem is tudom, mit gondol valójában, hiszen sokszor inkább egyetért velem, minthogy elmondja, hogy nem az a véleménye, vagy terve.
2016. júl. 7. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi is ilyenek vagyunk szintén... a párom inkább magában őrlődik, vagyis őrlődött ahelyett, hogy kommunikálta volna felém a problémáit. Borzalmas érzés, neki egy házasságba és egy majdnem szakításba telt, hogy rájöjjön, ez nagyon nem jó. De ez egy kezelhető probléma, csak mindkét félnek akarni kell, és türelemmel lennie...
2016. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk párterápiára. Ő azt mondja, ő is szeretne nyitottabbá válni. Remélem nem megint csak azt mondja amit hallani akarok, de remélem, a szakember segíteni fog. Félek, hogy a terapeuta esetleg azt mondja, hogy mi nem illünk össze, hiába szeretjük egymást. De azon is gondolkodom, hogy inkább gátlásosság az, ami benne van. Szeret bulizni, van sok haverja, a munkájában nagyon magabiztos, vezető. Amikor vezet, nagyon határozott. Szexben szenvedélyes. Amikor iszik, akkor feloldódik, és sokkal kommunikativabbá válik. Na de itassam le mindig, ha beszélgetni akarok vele?
2016. júl. 7. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Személyiségkomplexum-függő.
2016. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simàn lehet jó kapcsolat. Ha tudtok némi kompromisszumot kötni. Akik szeretik egymàst azok megoldjàk.

Nàlunk nőként én vagyok introvertàlt, a férjem extrovertált. Mivel mindketten engedtünk egy picit a màsik javàra, remekül tudunk együtt működni. Ő visszàbb fogta a csavargàst kicsit, én pedig többet mozdulok ki mint régen. Èn nem szeretek emberek közt lenni, nagy tàrsasàgban, de néha megteszem, ő pedig nem ràgja minden héten a fülemet hogy menjünk el. A több nyugi neki tett jót, a picit több kimozdulàs meg nekem.

2016. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekünk ezzel nincs gond. A gond az, hogy szereti az eljárkálást, de nem beszélget, velem szemben is bezárkózik. Ugyanannyi az igénye elmenni barátokkal, mint nekem. Inkább az a probléma, hogy nem kommunikál, mindent magába zár. Ez akkor tényleg vmiféle kommunikációs blokk?
2016. júl. 8. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi jártunk hasonló okból párterápiára.Ha a férjed hajlandó a változásra a szakember segítségével menni fog.

Náluk sajnos nem volt hajlandó, de ez másik történet :(

2016. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!