Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írtja ki a magyar népet...

Miért írtja ki a magyar népet az Orbán-kormány?

Figyelt kérdés
Rossz egészségügyi ellátás, anyagi ellehetetlenítés.
2016. szept. 8. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Uramisten!!!
2016. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom a mi falunk már teljesen elnéptelenedett alig lézengünk páran. Erre fele repülőről szórnak ránk valamit egy narancssárga repülőgépből. Úgy hullanak a népek mint a legyek. Most már tényleg tenni kellene valamit. Szerintem a vizünket is mérgezik. Hogy mire jó ez hogy irtanak bennünket nem értem?
2016. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

#1


Először is, tanulj meg helyesen írni!

Másrészt meg ne a "lipsiket" szidjad, hanem a saját, zombi fajtádat!

Kérdező!

Teljesen egyetértek veled!

Itt egy forrás, ami alátámasztja a valóságot!


[link]

2016. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Itt a z igazság:


[link]


Mondhatnánk, hogy kamu, ha nem igazolna minden egyes cikkben elhangzó állítást maga Fidesz a kormányra kerülése óta minden egyes intézkedésével.

2016. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy irtja ki,legfeljebb "nyugatra telepíti".
2016. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
ma 18:21 Még akár el is hinném ezt amit belinkeltél ha a baloldali kormányok alatt nem ugyanez lett volna. Nekem Gyurcsány idején is 4 hónapot kellett várnom Mr - vizsgálatra és most is annyit kell. És ha jól emlékszek a korházak is ugyanazok voltak mint most. Akkor se volt hiper szuper egyik se. Távol álljon tőlem hogy megvédjem a kormányt de az se igaz hogy ez az állapot csak 2010 óta van. Nekem úgy rémlik előtte is lepusztult volt minden.
2016. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Nincs kiút a szakadékból, mi már halálra vagyunk ítélve, ők csak mentik maguknak meg a családjuknak a menthetőt.
2016. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

ma 19:14


Igen ám, de annyi a különbség, hogy Orbán azt ígérte, fejlesztik, felújítják a kórházakat és megemelik az ott dolgozók bérét...

Mi lett belőle, SEMMI!

Másik, meg hogy orvosok menekülnek ki ebből az országból és külföldön látják el a betegeket!

2016. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

"Gyurcsány idején is 4 hónapot kellett várnom Mr - vizsgálatra és most is annyit kell. És ha jól emlékszek a korházak is ugyanazok voltak mint most. Akkor se volt hiper szuper egyik se."


Igen, csak akkor volt egy Horváth Ágnes nevű egészségügyi miniszterünk, akinek a reformjavaslatát le tetszettek szavazni! Tetszik emlékezni rá? Úgy, hogy semmilyen más épeszű reformjavaslat nem volt mellette az akkori ellenzék részéről! Ti főztétek, egyétek meg!

2016. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 19:14


A várólista helyzet egy apró szegmense az egészségügy problémáinak. Örülj, ha te nem látsz problémát, a kórházi dolgozók jobban tudják, a szakember hiány sem azért dönt rekordot mert minden úgy van mint az MSZP kormányzáskor.

2016. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!