Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » George nem érzi kidobott...

George nem érzi kidobott pénznek, hogy a balos vélemény még mindig népszerűtlen áldozatos munkája ellenére?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 00:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Soros Györgyről van szó? Beszoptad, amit Orbán király terjeszt? Nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki ezt képes elhinni, ez már nagyon égő a Fidesz szavazók részéről is.
2016. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

21:29, én egyetlen szavát se hiszem a Viktátornak, őt is ugyanúgy a pokol fenekére kívánom mint Sorost, ennek ellenére ismerd el, hogy Gyurika se a megtestesült mikulás-bácsi.

Ehhez nem magát Sorost kell ismerni, hanem az emberi természetet. Aki kap egy kis körömpiszoknyi hatalmat, csak rosszra tudja használni (lásd BKV-ellenőrök, policájok stb.), majd épp Soros Gyurika lesz a kivétel, akinek jóval nagyobb a hatalma? Keep dreamin', pal...

2016. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy Soros egy szent. De amikor azt mondják, hogy az egész magyar ellenzéket Soros irányítva, pénzeli, stb., és valójában senki nem is ért egyet az ellenzéki eszmékkel, akkor az már vérlázító. És elég hülye az, aki ezt így egyben be is veszi.
2016. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!