Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti dohányboltokra...

A nemzeti dohányboltokra miért kell a fólia?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy az én hibám,de nem értem a logikát.

2016. szept. 13. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Khm khm.. hogy megvédje a fiatalokat -_- A törvény szerint asszem még a tv ben sem szabad mutatni hogy valaki cigizik ki van takarva a magyar műsorokban. Szóval hogy ne lássanak be a fiatalok. Persze ez a bűnözőket bátorítja de hát ez már más kérdés.
2016. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mert ha látják,akkor egyből rászoknak?

Sok cigis dobozt láttam,mégse vagyok láncdohányos.

2016. szept. 13. 15:24
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
a statisztikák mégis csak azt mondják, hogy a fiatalkorúak között csökkent a dohányzás, hogy nem lehet minden bokorban kapni
2016. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

3as igen, nehezebb hozzájutni, és ez a dohánybolt érdeme, tényleg csökkent a fiatalok között a dohányzók száma, és ez jó!

bár ha tovább emelik az árát, akkor nem csak diákpénztárcából nem lehet majd kifizetni, hanem kereső felnőttek sem tudják majd megfizetni:D


De 3as! Nem azért csökkent a dohányzó fiatalok száma, mert nem láttak cigisdobozt az elmúlt pár évben! hanem azért, mert sokkal szigorúbban ellenőrzik, hogy ki jut hozzá! Dohányzó embert simán látni az utcán is....


Azon kívül meg... van ahol whiskysüvegekkel takarják ki a kirakatot:D

2016. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Már nem kötelező. Az utolsó gyilkosság után megmagyarázták, hogy nem úgy gondolták, ahogy a trafikosok értették a beláthatatlanságot.
2016. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Hogy a kisded ne lássa, hogy anyu/apu ott veszi a cigarettát, amit a konyhaasztalnál szív el.
2016. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Andizsuzsi miért vagy áldebil? A kortárs hatás az erős, nem az amit otthon lát.
2016. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Andizsuzsi ***** válasza:

"Andizsuzsi miért vagy áldebil?"


Ja hogy én? Nem a rendelet? Gyerekek közt dolgozom, jelentem nem nehezebb hozzájutni. Elég egy nagykorú a társaságba, és megoldódik a probléma.

2016. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért, hogy Orbán rejtett erőforrásai könnyebben kirabolhassák.
2016. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ja hogy én? Nem a rendelet? Gyerekek közt dolgozom, jelentem nem nehezebb hozzájutni. Elég egy nagykorú a társaságba, és megoldódik a probléma."


szerinted mennyivel kellemetlenebb valakit mindig megkérni, mint bejárni oda ahol köztudottan kiadják?

2016. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!