Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted, aki a 2016. október...

Szerinted, aki a 2016. október 2 ai Népszavazáson nem vesz részt vagy részt vesz de igennel szavaz az egyértelműen hazaárulónak számíthat a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Én szerintem elmegyek Nem re szavazni , nem szeretném azt a sok .... megint látni a Keleti pályaudvaron. . Ha maradunk , ha nem , az Eu ban . Nem értem pár magyar politikust és kísérőiket miért akarja idehozni a bajt

2016. szept. 13. 20:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
63%

A Kormány elutasítja az EU-s kötelező betelepítési kvótát.


Oké , értem. DE!


1. Az EU parlament asztalán nincs ilyen tervezet.

2. Miért pedálozik a kormány befogadóállomásokkal, ha eleve elutasítja a betelepítést?

3. Miből gondolja a kormány, hogy azáltal nőni fog a népszerűsége, hogy ha befogadóállomásokat nyit az azt megelőző ellenkampány ellenére?

4. A népszavazás eredményétől függetlenül érkezni fognak migránsok a határainkhoz, amiket teljesen hermetikusan lezárni lehetetlen.

2016. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
75%

Ez nem olyan kérdés, hogy a haza veszélybe kerülne, tehát szóba sem kerülhet ez a fogalom.

És a szavazás igazából teljesen felesleges, mert maga a téma sem hangzott így el sehol. Nem tudom, ki hogy fog szavazni, az biztos, hogy nekem semmilyen tapasztalatom nincs a migránsokkal, tehát csak előítéletből tudnék véleményt mondani, ami nekem nem elég a válaszhoz. Ha lenne tétje, akkor főleg nem akarnék szavazni, mert emberi sorsokról dönteni, családok, gyerekek sorsáról, akkora felelősség, amit nem vehetek magamra. Ezt a kérdést szakértőknek kell eldönteni, akik kezelik is majd ezt a kérdést, nem előítéletekkel élő embereknek.

Sajnos nagyon egyoldalú a tájékoztatás, az ember érzi, hogy befolyásolni akarják, mit szavazzon. Én nem szeretem, ha megmondják nekem, mit csináljak.

2016. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!