Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor egy MSZP-s ilyet...

Amikor egy MSZP-s ilyet kitalál, mi jár a fejében?

Figyelt kérdés

[link]


Én Budapesten élek, itt a szemétszállítási díj havonta 3000 forint egy 110 literes kuka hetenkénti elszállításáért. Ezt a díjat folyamatosan számlázza a Díjbeszedő.


Ezzel szemben most az MSZP azt mondja, hogy a számlázási problémákkal érintett területeken élőktől, ahol egyébként általában olcsóbb a szemétszállítás, mint Budapesten, és az ott lakók a szolgáltatás díját nem fizették meg, azoktól vállalja át a többi adófizető a negyedéves díjat és fizessék meg helyettük.


Értem, hogy ez egyszerű üzenet egyszerű embereknek, hogy a kormány fizesse meg, de még az egyszerű ember is megértheti, nincs olyan, hogy a kormány fizeti meg, hiszen államnak bevétele az adókból van.



2016. szept. 18. 12:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

# 10:


"A szemétszállítási díj átvállalásával gondod van, de hogy milliárdok mennek el egy úszító, lényegtelen népszavazásra, azt fogadok élteted."


Mi van, ha nem éltetem a népszavazást?

2016. szept. 18. 14:53
 12/12 A kérdező kommentje:

# 10:


Egyébként meg itt nem arról van szó, hogy duplájára nő a díj, hanem arról, hogy egy vagy több számlát összevonva kell kifizetni, mert nem lett kiszámlázva és ezáltal kifizetve korábban. Nekem ha nem jön meg egy számla, sosem gondolom azt, hogy nem kell kifizetni.

2016. szept. 18. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!