Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudta, hogy Szijjártó péter...

Tudta, hogy Szijjártó péter egy BBC interjúban elismerte, hogy nincsenek Londonban NO-GO zónák, ahol a migránsok átvették volna a hatalmat?

Figyelt kérdés
Elhiszed a többi hazugságukat is ezek után?

2016. szept. 21. 13:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2016. szept. 21. 13:45
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Eddig se hittem el neki semmit és pontosan tudtam hogy nem léteznek no go zónák. Persze az interjút nem ártana belinkelni.
2016. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2016. szept. 21. 13:46
 4/16 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

Na így néz ki, mikor egy "demokratikus" kormány nyíltan uszító propagandát folytat valamilyen faji/vallási/társadalmi kisebbség ellen, amelyet az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata értelmében védenie kellene.


Még szerencse, hogy a hasonló hazugságok előbb-utóbb kiderülnek.

Csak sajnos ezek a leleplező riportok nem kapnak akkora nyilvánosságot, mint a kormány által finanszírozott hazugságok.

Azért úgy kíváncsi lennék, hogy ezt az interjút vajon mikor fogja leadni az elvileg pártatlan köztévé.

2016. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hollófernyiges ***** válasza:
67%
De most komolyan, van még valaki, aki Szijjártó egyetlen szavát is komolyan veszi?
2016. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Hm, ezt még mindig így hívják, pedig meg mertem volna esküdni, hogy már Magyarországnakártó Péternek hívják.
2016. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

" Na így néz ki, mikor egy "demokratikus" kormány nyíltan uszító propagandát folytat valamilyen faji/vallási/társadalmi kisebbség ellen, amelyet az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata értelmében védenie kellene. "


brüsszel, a ballibsik a fidesz és a normális emberek ellen?


hát igen ilyen időket élünk

2016. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez amúgy rohadt vicces, mert ott írja, hogy az angol meg azt válaszolta, hogy "télleg nincs?! há nyisd ki a szemed!"
2016. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Shai-Hulud ***** válasza:
55%

@18:35


Hol kérdezi ezt???

Mert én csak olyat találtam, hogy "Tényleg azt hiszi, hogy no-go zónák vannak az Egyesült Királyságban?" meg olyat, hogy "És még így is azt hiszi, hogy ott no-go zónák vannak, ahol a migránsok átvették az irányítást? Ez nevetséges!"


Az utolsó mondat ("Ez nevetséges!") TÖKÉLETESEN jellemzi, hogy mit gondolnak a magyar külügyminiszterről, és a magyar kormányról Angliában.


"Ezek pontatlan információk, és lejáratják az országot"

Eszerint nem nagyon sikerült barátokat szereznie Petikének a nyilatkozataival Magyarország számára.

2016. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

Fogalmam sincs hogy londonban vannak-e no-go zónák. DE! Az biztos hogy egyébként léteznek. Ezt abból gondolom, hogy a no-go zona egyáltalán nem magyar kifejezés. Kizárt dolog hogy az itt démonizált szijjártó, vagy a kormány találta volna ki ezt a kifejezést.


Ez bizony angol szóösszetétel. Amiből arra következtetek, hogy bizony ők adták neki ezt a nevet. Aztán hogy helyileg melyik városokra, vagy városrészekre alkalmazzák, az már teljesen mindegy. Londonban, vagy Birminghamben, ez már csak játék a szavakkal.

2016. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!