Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, a magyar nép...

Mit gondoltok, a magyar nép és politika zárkózottsága és idegengyűlölete eredményezhet valamilyen fokú emigrációs hullámot?

Figyelt kérdés
Nem kevesektől hallom, hogy a népszavazástól függetlenül, nem akar ilyen gyűlölködő, goromba országban élni, és ilyen rossz közegben a majdani gyerekét nevelni..

2016. szept. 23. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Megmondom az őszintét egyre jobban elgondolkozom én is hogy el kéne menni. És olyan helyre ahol már amúgy jártam, tehát tudom milyen életem lenne nyugatabbra. Engem felháborítanak olyan dolgok amiket a politika és a politikai vezetés szül vagy annak végterméke. Taxis ver plakátragasztót, buszos nem veszi fel a kerekesszékest, drágul az üzemanyag törvény miatt, drágul a dohánytermék megint, a szemétszállítási díj már hónapok óta nem jön...majd mikor meg megjön tízezrek kellenek rá, csak pár példa mostanságról. Konkrétan kiábrándító ami itt van már. És ami ma elszomorított több fb komment láttán hogy "hazaáruló" az aki nem megy el szavazni, konkrétan már kirekesztik azt aki nem úgy gondolkodik ahogy a kommentelők többsége.
2016. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el nem emiatt vándorolnak el a fiatalok, hanem mert abból a rongyos 100 ezer forintból, vagy abból a rongyos 120 ezerből amit pesten kapnak, még az éhhalált sem tudnák elkerülni szülői támogatás nélkül, nemhogy még elindulni az életbe!

Nyugat-Európában ennek minimum az 5x-ösét kapják, az albérletárak meg olyanok mint pesten, már semmi különbség nincsen.

2016. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez az emigrációs hullám már régen elkezdődött.


Egyre több embernél telik be a pohár a politikai mocsár, a végtelenhülye nép és az alacsony életszínvonal miatt.

Ez abból a szempontból rossz, hogy így az országban a hülyék arány folyamatosan nő, mivel a normálisok egy része lelép innen.

2016. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Max Nyugatról lesz emigráció migráns kérdés miatt.
2016. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Mi az idegengyűlölet? Hogy nem kérünk a sok tíz meg százezer középkori elméjű dolgozni nem akaró muzulmán migránsból? Akkor fogadd be te, nagy toleráns.
2016. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Jó reggelt, ez az emigrációs hullám már régesrégen tart, és bizony tömeges. Elég ha a volt olsztályomból összeszámolom, ki hol él. Egy híján már többségben vannak azok, akik nem itthon - és az az egy, lehet, hogy én leszek, mert már nagyon elegem van ebből a hülyíthető, buta, gyűlölködő országból.


Eddig azért maradtam, mert tudom, ha így folytatódik a dolog, az idióták nem kétharmadban, hanem négyötödben, öthatodban, kilenc tizedben lesznek végül. Ahogy a normális emberek elhagyják az országot, az idióták számaránya csak tovább növekszik, ami garantálja, hogy soha ne is lehessen egy normális, civilizált, európai ország ebből a viktatúrából.


De sajnos én sem fogom ezt sokáig bírni, egyre inkább szégyenkeznem kell külföldön, hogy magyar vagyok.


Nem tudom, mi a kiút ebből, mert az biztos, hogy ha mind elmegyünk, akiknek még valamennyire is ép az elménk és európai a gondolkodásunk, azzal önként átadjuk az országot ezeknek az idiótáknak, akik orosz gyarmattá akarják tenni az egészet (és akkor már haza sem térhetünk majd, sem mi, sem az unokáink, ahogy a múlt rendszerben volt, a vasfüggöny mögé zárt Magyarországgal).


Sajnos nagyon sötét jövőt látok, mert Magyarországról két kategória megy ki: a szorgalmas kétkezi munkások, a jobb élet és fizetések reményében és az értelmiségiek, egy normálisabb, európaibb, civilizáltabb társadalomhoz való tartozás és szakmai fejlődés reményében.


Az országból a két legfontosabb dolog kezd eltűnni: a szorgalmas, verejtékes, elszánt fizikai MUNKA és a TEHETSÉG, a szellemi értékteremtő munka.


Mi marad? Középszer, középszer, középszer. Korlátolt, szürke, átlagos emberek, akikben sem munkaszeretet, munkabírás, sem tehetség, sem versenyképes tudás nem maradt, csak birkaszellem, ügyeskedés, korrumpálódási hajlam, bólogatás. Ez így tényleg Orbánisztán kezd lenni lassan.


De nem tudom, mi a megoldás. Maradok, amíg bírok és próbálom őrizni magamban a reményt, hogy változhat valami. De nem fogom az egész életemet, minden képességemet feláldozni, az én időm is drága. Ha nem változik valami záros határidőn belül, akkor én is veszem a kalapom... :-(

2016. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5ös, 6os, rajtatok egyszer megnyomták a migránsgombot, azóta nem tudtok leállni.. de részben pont erről is beszélek

Mi az idegengyűlölet? kérded 5ös...


Mit/kit utál a magyar?

-a románok

-a szlovákokat

-a cigányokat

-a zsidókat (vagy annak vélt embereket)

-a bankokat

-a multinacionális cégeket

-a balosok a jobbosokat

-a jobbosok a balosokat

-a vidékiek a városiakat

-a városiak a vidékieket

-a fogyatékkal élőket

-a gazdagokat

-a katolikusok a protestánsokat

-a protestánsok a katolikusokat

-minden nemkeresztény vallást

-a buzgó keresztényeket

-a homoszexuálisokat

-a biszexuálisokat

-a transzneműeket

-aki külföldre költözik

-aki bárhonnan Magyarországra költözik


emellett lenézzük:

-nyugatot, ahogy van

-az EU-t

-a régen Nagymagyarország területén élő minden idegen nemzetet

-a szakmunkások a diplomásokat

-a diplomások a szakmunkásokat


Soroljam még?

Magyarországon idegengyűlölet van a közel-keleti migránsok nélkül is. Szinte mindent és mindenkit, aki eltér tőlünk utálunk, lenézünk, megkülönböztetünk.


Erről mit gondoltok, 5ös, 6os? Vagy azon kívül, hogy "libsi" meg "migráns" nem tudtok mást mondani? Ti üldözitek el azokat, akik szeretik Magyarországot és szeretnének egy jobb országban élni.



És igen, tudom, hogy az emigráció nem most kezdődött, a kérdést úgy értettem, hogy a kiélezett hangulat hatására esetleg egy nagyobb hullám indulhat.


Köszönök minden választ, jöhetnek még!

2016. szept. 24. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem akarok ilyen rasszista, idegengyűlölő,homofób,férfigyűlölő országban élni......
2016. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Remélem, és emigráltok végre!
2016. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az Orbán- és Vona-imádóknak kellene emigrálniuk Oroszországba. Minden reprezentatív felmérés azt igazolja, hogy a magyarok elsöprő többsége EU-párti és a nyugatot választaná Oroszország helyett szövetségeséül. Alig 30 százalék ért egyet Victor Orbanov oroszbarát, Brüsszel-ellenes politikájával, és még egy olyan népszerű kérdésben is, mint a menedékkvóta is csak a lakosság 40 százaléka volt hajlandó mellé állni.


Én azt javasolnám, hogy inkább ez a 30-40 százaléknyi kisebbség távozzon az országból, ahelyett, hogy virtuális kétharmadként uralkodjon a magyarok VALÓS KÉTHARMADA fölött! Oroszország hatalmas ország, területarányosan nagyon gyér népességgel. Akár a mai Magyarországnál két-háromszor nagyobb területet is be tudnának népesíteni. Csak kérni kellene Putyin atyuskától egy nagyobb lakatlan területet magyar autonóm tartománynak, amely Orbánisztán néven lehetne része az orosz szövetségi államnak. Nem lehetetlen. Végre igazi, vegytiszta illiberális államban élhetnétek, Brüsszeltől távol, a fantasztikus keleten!

Magyarország lakosságának elnyomott KÉTHARMADA, amelyet hat éve nyomorgat a kétharmadnak nevezett egyharmad, pedig végre egyszer fellélegezhetne. Talán még azok az értelmes emberek is hazatérnének, akiket elüldöztetek. Így megtisztulna az EU-is, megerősödne az egysége, ti is boldogak lennétek, és Oroszország is kapna egy kis segítséget vészesen csappanó demográfiai mutatói szempontjából (a hatalmas orosz jólét és életszínvonal elől ugyanis túl sokan menekülnek nyugatra az illiberális mintaállamból, mert túl sok már nekik a jóból).

Egy ilyen megoldáshoz mit szólnál?

2016. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!