Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Migránsellenesek! Mi a konkrét...

Migránsellenesek! Mi a konkrét kivetnivaló a migránsokban? Az, hogy arabok? Az, hogy muszlimok? Az, hogy nem fehérek? Az, hogy nem beszélnek magyarul? Az, hogy nem európakompatibilis az iskolázottságuk?

Figyelt kérdés
Vagy egyéb? De konkrétan! Nem akarok általánosítást vagy hőbörgést!

2016. szept. 29. 19:23
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
A muszlim vallás. Szerintem ha pl japán menekültekről lenne szó nem menne ez a nagy baromság, aminek sajnos áldozatul esnek a háború szörnyűségei elől menekülők. Sajnos a muszlim vallás nem pászol az európai törvényekkel, tudjuk miről van szó, szabad akarat korlátozása, becsület gyilkosság ilyesmik megesnek Európában is, pedig itt a törvényeink tiltják. Ezen túl pedig ott ez a merénylet mánia amit ebbe a vallásba kapaszkodva csinálnak világszerte. És sajnos ez oda vezet, hogy mindenkiben a potenciális merénylőt látjuk, ez a félelem.
2016. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

12es, de hisz a keresztény vallás is hódító vallás, aki szélsőségesen értelmezi az ugyanúgy közveszélyessé válik..

"A misének vége van, menjetek, küldetésetek van" meg "evangelizálni a világot", ilyesmi


11es, ha jól értem akkor az zavar bennük, hogy nem máshova mennek? Ez még nem egészen válasz a kérdésre.. miért zavar, ha mégis itt vannak?

mármint érted, ha valaki nem zavar, akkor mindegy hogy hol van, itt vagy ott... ha zavar, már nyilván nem az.. na, miért zavar? ez a kérdés!

2016. szept. 29. 19:41
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok ilyen hír van: Radikális Katolikusok robbantottak Szíriában 63halott.
2016. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező 11-es vagyok: Nem az zavar hogy itt vannak hanem hogy NINCS JOGUK továbbmenni egy befogadó békés országból, bárhogy véded őket nincs joguk...
2016. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:

Ja, értem

hát jó, kinek mi ugye, erre az érvre pont nem számítottam, de ez is vélemény, köszi:)

2016. szept. 29. 19:51
 16/59 anonim ***** válasza:
52%

Majd 15-ös megmondja kinek mihez van joga...


Gyerekek....milyen lesz a 2018-as választási kampány, ha már egy egyszerű népszavazásé ennyire durva???...

2016. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
84%
Én csak egy módon támogatom a bevándorlást: Előre bemegy a nagykövetségre lepapírozza hogy Magyarországon akar dolgozni/tanulni. Oda írja mi a munkája és ha van rá szükség akkor jöhet.
2016. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
18as, és ha nincs nagykövetség? Mer ugye itt a(z egyik) gond... persze, van aki eldobálja a papírját, de a többség biztos tudja, hogy papírral, útlevéllel, vízummal sokkal egyszerűbb Európába jönni és a kutya nem törődne velük akkor... csak ugye nincs hol ilyen papírokat csináltatniuk
2016. szept. 29. 19:57
 19/59 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az,hogy annyira más kultúrát képviselnek,hogy annak az európaival való keveredése,ütközése,szerintem magában hordozza a konfliktust.Csak idő kérdése a "robbanás".
2016. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
Minden országban tud csináltatni de ha éppen nincs ott Német nagykövetség akkor bemegy egy másik országba és ott megcsinálja
2016. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!