Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tamás Gáspár Miklós filozófus...

Tamás Gáspár Miklós filozófus normális?

Figyelt kérdés
Olyan hülyeségeket beszél a tv-ben, hogy meg kellene hívnunk a menekülteket, nem bánja ha az európai kultúra megroppan a menekültek miatt, mert EU annyi kárt okozott a világnak, hogy megérdemli. Valamint az alapjövedelem mellett érvel és szocializmust akar.

2016. szept. 30. 18:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
36%
Én mindig őt hozom fel példának, amikor valaki szidja a liberálisokat, hogy azok milyen gonoszak és rosszindulatúak, hogy az európaiakat akarják kiirtani az arabokkal és ehhez hasonlók, pedig nem, csak holdkóros, beteg emberek, akik teljesen elszakadtak a valóságtól, mint TGM. :D
2016. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
YouTube on nézzetek meg ATV-s interjúkat vele azokban mondta.
2016. szept. 30. 19:21
 13/35 anonim ***** válasza:
46%

"YouTube on nézzetek meg ATV-s interjúkat vele azokban mondta."


Akkor linkeld be, kérlek!

2016. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
57%

Pedig az előbb belinkelt videorészletben is tökéletesen igaza van. Igaz hogy korábban készült az interjú, de amelyik állam ilyen kormányzati szintű uszítást és gyűlöletkampányt folytat, az objektíven rasszista állam.


Eddig nem ismertem ezt a tagot, de az itt írogató szélsőjobberek reakciói alapján érdemes odafigyelni rá :)

2016. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nagyon nem érdekel minek minősíted a kérdést, keress rá ha érdekel.
2016. szept. 30. 19:36
 16/35 anonim ***** válasza:
47%
Hogyne, mi keressünk alátámasztást az állításaidra. [link]
2016. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
ha nem akarod keresni akkor ne válaszolj azt kész. Ennyi idő alatt mar a YouTubera is beírhattad volna a csóka nevét te nagyokos.
2016. szept. 30. 19:58
 18/35 anonim ***** válasza:
A kérdező nem hazudik teljesen, csak kicsit csúsztat. Ha jól emlékszem azt mondta meg kéne hívni a menekülteket, hogy ne kelljen a veszélyes úton végigmenniük. Az alapjövedelemmel és szocializmussal nem egészen értem mi a gondja a kérdezőnek, biztos fasizmsut akar. Az európai kultúrára meg azt hiszem hozott fel érveket, amik egyébként teljesen igazak. Még ma is vannak afrikai cégek, amikből szinte csak európai országoknak van hasznuk, főleg Franciaországnak. Tehát ez éppenséggel igaz.
2016. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
32%
Ellenszenves ember mert nagyképű csak az az igaz az a tény és az a helyes amit ő mond. Más véleményét még meghalgatni se hajlandó nem hogy fontolóra venni. És egyébként is rajta kívül mindenki tudatlan ő mindenkinél mindent jobban tud.
2016. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
25%

https://www.youtube.com/watch?v=W-3jDeM0RQM


Itt a videó!

Ezt az embert nem kell komolyan venni, már a beszédstílusán is látszik hogy fogyatékos szegény.

Aki akarja nézzen bele hallgassa meg a kis beteg világának a nyomorát és nevessen egy jót. Én legalábbis így cselekedtem.

2016. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!