Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tamás Gáspár Miklós filozófus...

Tamás Gáspár Miklós filozófus normális?

Figyelt kérdés
Olyan hülyeségeket beszél a tv-ben, hogy meg kellene hívnunk a menekülteket, nem bánja ha az európai kultúra megroppan a menekültek miatt, mert EU annyi kárt okozott a világnak, hogy megérdemli. Valamint az alapjövedelem mellett érvel és szocializmust akar.

2016. szept. 30. 18:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
37%
Én erősen gyakorlati ember vagyok, ezért nálam a filozófus kb egy kategória a "napnál fűtő"-vel. Viszont ha azt vesszük figyelembe, hogy milyen jól megél abból, amit csinál, akkor egy valamit semmiképpen nem lehet: hülyének nevezni!
2016. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
A szocializmussal csak annyi a bajom, hogy én a szabad verseny híve vagyok, de ez szubjektív. De az, hogy nem bánná az europai kultúra hanyatlását az már tényleg az őrület kategória. Elismerem, hogy az európai fehér ember csinált népírtásokat meg stb. de bocsánat, én nem akarok azért fizetni mert előttem 200 évvel élt valami hülye akihez semmi közöm.
2016. szept. 30. 20:25
 23/35 A kérdező kommentje:
De az tényleg igaz, hogy néha vicces tud lenni ahogy beszél, ha elvonatkoztatunk annak a tartalmától. Kedvencem a Magyarország rasszista ország és a TGM egy robot című kabaré.
2016. szept. 30. 20:32
 24/35 anonim ***** válasza:
31%

TGM egy tisztességes ember.

Ha hallgatnál rá, esetleg meg is értenéd a gondolatait, jobb emberré válnál.

Másképp mondom, hogy megértsed. Nem maradnál hülye.

2016. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

"Elismerem, hogy az európai fehér ember csinált népírtásokat meg stb. de bocsánat, én nem akarok azért fizetni mert előttem 200 évvel élt valami hülye akihez semmi közöm."


Azért azt elismered, hogy ha te nem is, de egy nyugat európai állampolgár ma is sokat profitál a gyarmatosításból?

2016. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
24%

A menekültek meghívásáról csupán feltételes módban beszélt a videóban, a többi hazugság pedig nem hangzott el. Teljesen korrekt, érthető beszéd volt Magyarország mérhetetlen önzőségéről és idegengyűlöletéről.


Az meg külön szegénységi bizonyítvány, hogy valakit a beszédstílusa (az átlagosnál lassabb, de teljesen koherens, normális stílus) alapján tartasz fogyatékosnak. Remélem büszke vagy magadra.

2016. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
80%
Normálisnak normális csak szegény elég hülye.
2016. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%
Múltkor TGM Heller Ágnessel alakított olyat az ATV-n, hogy csak na. Azt a riportot emberkínzásra lehetne használni. Ki kellene találni a 18-as karikához hasonló jelzést a tv csatornáknak mondjuk egy L betű egy piros háromszögben. Vigyázz koncentrált liberális ostobaság !
2016. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
rendesen le van szedálva
2016. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
71%
először 1200, aztán 2000, most meg már 20 000 bevándorlót mondanak. lesz ez még több is
2016. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!