Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti tényleg ennyire rettegtek?

Ti tényleg ennyire rettegtek?

Figyelt kérdés

Olvasom a válaszokat itt... minden második érv a migránsok ellen az, hogy különböző rokonainkat vagy testrészeinket fogják szét.ni... eddig tart a tudomány?

Igen, a kölni eset megrázó volt, de nem volt jelen minden migráns. A bűnösök rohadjanak meg a börtönben.. de minden bűnöző, származástól függetlenül... De a bűnözők a kisebb, de feltűnőbb réteg, ez nyilvánvaló.

Én még nem szerepeltem a hírekben, valamelyik random gyilkos meg igen. ez nem jelenti azt, hogy mindenki, aki ott lakik vagy hasonlóan néz ki, mint az elkövető, az már maga az elkövető..


Ez motivál titeket a választásokon? hogy rettegtek?


"Most azt kell eldönteni, hogy jövőhéten elkezdjék e lemészárolni a keresztényeket"


Ne csináljuk ezt, akinek van egy csepp esze, az különbséget tud tenni két ember között.

De aki nem tud különbséget tenni, annak jelzem: "A kérdező kommentje" leszek én, a többi válaszoló. Habár mindegyik zöld lapon lesz, és lehet őket értékelni, és van százalékjuk, a válaszolók mégsem ugyanazon személyek, Eltérő a véleményük, a koruk, a nemük, a származásuk...


Ne vegyünk mindenkit egy kalap alá! De főképpen:

NE RETTEGJETEK MÁR ENNYIRE! 1300 ember nem fogja Magyarország pusztulását okozni!



2016. okt. 2. 01:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
67%

Kérlek személyesen ellenőrizd le az összes befogadásra

szánt menekültet, hogy 100% valós, amit állít, nincs

erőszakos hajlama, be tud illeszkedni olyan közösségbe,

ahol teljesen más a kultúra, a vallás, a rendszer, va-

lamint késöbb sem fog senkibe kárt okozni.

Ha ezt garantálod, a saját életed árán is, akkor ám

legyen, jöjjenek.


De hogy komolyra fordítsuk a szót, tudunk különbséget

tenni, de messziről jött ember azt mond, amit akar, és

nincs hiteles, hangsúlyozom HITELES igazolása az állí-

tásainak.


Aki tényleg rászorul, annak mindig is segítettünk, de

aki már úgy jön, hogy hazudik, kapukat dönget, támad,

annak nemhogy mi, de senki nem akar segíteni.


És ami a lényeg: Aki jön, nem az a kérdés, hogy mentá-

lisan sérült-e, hanem hogy mennyire! Mert mind sérült,

átéltek egy háborút, vagy csak egy hosszú, kemény utat,

millió megpróbáltatáson mennek keresztül, független a

szándékuktól. Tudod garantálni, hogy egyikből sem lesz

ámokfutó? Nem tudod, ne is erőlködj, a saját szomszédod

is bármikor azzá válhat, nemhogy egy - már károsodott -

más nemzetiségű.


Itt nem a rettegésen van a hangsúly, hanem hogy a nya-

kunkba akarnak sózni olyan embereket, akikről SEMMIT

nem tudunk.


De fordítsunk: Romák kimentek Kanadába. Aztán érdekes

módon mostmár nem látják a magyarokat sem szívesen.

Vajon miért? Mert beilleszkedtek és a kanadai társa-

dalom aktív tagjai lettek? És ők még csak nem is há-

borús menekültek voltak...

2016. okt. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%

Én nem rettegek, úgyse fog egy "migrács" se ittmaradni Orbánisztánban.

Amelyik meg egy bombával a másvilágra küldené a kormányunkat, azt eskü nemzeti hőssé is avatnám, és magam fuvaroznám a Parlament elé.

2016. okt. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Kana rossz példa, 56ban nekem is ment ki rokonom.. nem kell ahhoz cigánynak lenni, hogy ne tudj 50 év után se helyi nyelvet beszélni:D


Természetesen nem tudom garantálni. Ahogy írtad, a szomszédomról sem.

Személyesen minek ellenőrizzem? van nekünk egy rendőrségünk meg egyéb szerveink akiknek ez a hatásköre... Eleve azért hozzák őket, hogy regisztráljuk be őket meg döntsük el a státuszukat.. na, hát annak része az átvilágítás is.. persze, nem lehet elég alapos, de kinél igen?


"Aki tényleg rászorul annak mindigis segítettünk"

Jó, és most?

Oké, vannak a szírek meg erátiak vagy mifenék, ők tényleges menekültek. belőlük küldenének 1300at, nem a mindenféléből. Merthogy a mindenfélék lassan többen vannak mint a menekültek.. afgánok meg egyebek.. és emiatt az, akinek tényleg szüksége lenne rá, nem kap segítséget... de ezt nem lenne szabad hagyni! Igen, energiaigényes, de bazeg, ellenkezni is az...


és az 1300 az már megszűrt olyan szempontból, hogy ténylegesen szírek jönnek, nem afgánok.


Szerinted aki olyat mond, hogy le kell lőni mindet meg gázkamrába velük, az mennyire sérült? Lassan jobban félek a honfitársaimtól mint az ismeretlentől..


Szóval én sem amellett vagyok, hogy fogadjunk be mindenkit, de ahogy írtad: Akinek szüksége van rá, annak segítsünk már! Nem kerülne sokba... az eddig a témára költöttekhez képest sem feltétlen...

2016. okt. 2. 03:20
 4/35 anonim ***** válasza:
55%

Kanada nem 56, hanem jónéhány évvel ezelőtt...


És hogyan világítasz át valakit, akiről azt sem tudod

megállapítani hitelesen, hogy mi a neve?


És mi van azokkal a szírekkel, akik azért menekülnek,

mert az előző időben katonák voltak, és gyilkolták a

kurdokat? Lehet épp háborús bűnös lenne, ha rájönnének

ki kicsoda. Szóval a szírek között is van bőven bűnös,

és kérdés, hogy a szírek milyen szándékkal jönnek?

Honnan lehet tudni, hogy bizonyosan az?


Túl sok a kérdés...

2016. okt. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
44%
@4: szeresd, tiszteld felebarátod! Lehet neki több esze van...
2016. okt. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
Nem szabad őket bezárni, így akit ideraknának, azt csinálnak, amit akarnak. Aki rosszat akar 2 perc alatt eltűnik, mint ahogy eddig is szabadon mászkáltak mindenhol. Minek áldoznánk erre a rendőrség, hivatalok, bíróságok kapacitását (idő és pénz), mikor ezek nélkül van mit csinálniuk. Ha csak egy bűnöző is bejön így, már az is sok! Plusz úgy szaporodnak, hogy hipp-hopp többségben lesznek. Miért nem tanulnak az emberek a történelemből? Erdély? Koszovó?
2016. okt. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen felfogás és nézőpont kérdése. Mindenkinek igaza van, és senkinek nincs, mert nincs jó megoldás.


Tegyük fel, hogy befogadsz 1000 embert, akiből 2 gonosz, 998 meg jó. A 2 gonosz megöli 4 közvetlen családtagodat, meg 30 embert a faludból.


Ha objektíven nézed, segítettél 998 embernek, miközben 34-nek ártottál. Statisztikailag jól hangzik, elvileg jót tettél. De ha a saját közösségedből nézed, akkor ott csak a 34 számít, és a 998 a jelentéktelen statisztika.


Mi a helyes válasz? Mi a helyes döntés? Ezt nem tudja senki. Ha megkérdezik tőled, hogy a gyereked halála árán megmentenéd-e 1000 ember életét, akkor könnyen hoznál döntést? Amikor meghozod a döntést, kinek kedvezel, kinek próbálsz megfelelni? A dolog nem is fekete, meg nem is fehér. Van, aki globális nézőpontot vall, van, aki a szűk közössége érdekeit tartja szem előtt. De ki mondhatja meg, hogy kinek van igaza?

2016. okt. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
24%
Vicc ez az egész. Én konkrétan egyetlen egy ország függetlenségét sem ismerem el. van egy utópisztikus álmom. minden ember sorban áll és aki szeretné a világbékét az marad aki nem az megy a levesbe. kevesen maradnánk de akkor arról szólhatna az élet amiről szólnia kellene. ez a mostani világrend el van ..szv
2016. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
49%
Én nem attól "rettegek", hogy elkap egy az utcán, hanem attól, hogy évek múlva azt kell hallgatnunk, amit a svédeknek, vagy a németeknek, hogy nekünk kell integrálódni a bevándorlók közé.
2016. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
63%
"Ne rettegjetek már ennyire." Én nem rettegek, csupán megelőző jogos védelmi helyzetemben megteszem amit most meg tudok. Aki nem ismeri az iszlámot, az inkább duguljon el, és tartsa meg magának a hülyeségeit. Ha a hozzád hasonlók miatt egyszer rá lennénk kényszerülve, hogy fegyverrel szerezzük vissza jogainkat és szabadságunkat a saját országunkban, kíváncsi lennék, hogy akkor mekkora szád lenne. Valószínű elbujdosnál valahova.
2016. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!