Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó gúnyt űzni a népszava...

Miért jó gúnyt űzni a népszavazásból és tök egyszerű kérdésre nem adni normális választ?

Figyelt kérdés
Szánalmas, hogy a sok agymosott menőzik azzal, hogy érvénytelenül szavaz és ilyen gyerekesen viselkedik. Én egyszerűen bementek NEM-re ikszeltem, bedobtam az urnába, megköszöntem és el is mentem, mindez kb. 1 perc volt.
2016. okt. 2. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szabad akarat van ?
2016. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Neked ez miért fáj? Mindenki úgy szavaz ahogy akar. Nem hiszem hogy rád kéne hallgatnia bárkinek is. Attól hogy neked nem tetszik...fogadd el hogy ez így van. Frusztrált vagy, nem kéne aludnod kicsit?
2016. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert van akit nem hülyítettek el még teljesen. Mint téged....
2016. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Habár az amerikai helyzetre készült kis képről van szó, nálunk sincs több értelme a szavazásnak de szerencsére nem múlik rajta annyi. Főleg hogy most Orbán szerint mindegy az érvényesség ha a nemek aránya győz, na de akkor minek volt az egész szavazás...

2016. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Továbbra sem értem, miért jó gúnyt űzni egy állampolgári jogból, amivel mindenki élhet. Mindig is megvetettem azokat az embereket, akik nem akartak elmenni szavazni, hanem opportunista módon szavazás után hisztizett hogy milyen rossz minden. Az ilyen utána ne nyafogjon.
2016. okt. 2. 14:24
 6/14 Baluba ***** válasza:
49%

Ha arról szólna a népszavazás, hogy még mindig vered az asszonyt, vagy már abbahagytad, mit tennél? Természetesen otthon maradhatsz, de én inkább elmegyek, és arra szavazok, hogy ez a kérdés rossz.

Az agymosott emg külön vicces, mert általában ezek az agymosottak képesek elmondani, hogy hogy szól a kérdés szövege, és hogy ez pontosan mit jelent. Aki nemmel szavaz, általában képtelen elmondnai, hogy mire szavazott nemmel.

2016. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem már volt hűtőmágnesem, én lufinak jobban örültem volna
2016. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

"Továbbra sem értem, miért jó gúnyt űzni egy állampolgári jogból, amivel mindenki élhet."

Ahogy mondod, élhet, ha akar. De nem kötelező.


"Mindig is megvetettem azokat az embereket, akik nem akartak elmenni szavazni, hanem opportunista módon szavazás után hisztizett hogy milyen rossz minden."

1. Talán ideje lenne a valós, átlag embereket is érintő problémákról szavazni.

2. Én örülnék ha a szavazatom valóban érne is valamit, és nem egy politikai pártnak adnám el.

3. A nem szavazás is vélemény nyilvánítás.

2016. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Én egyetértek a "Hülye kérdésre hülye válasszal", főleg az elmúlt hét történései alapján. Nézzük sorba az események.A korábbi közvélemény kutatások alapján kivétel nélkül az derült ki, hogy a magyarok többsége elutasítja a menekültek befogadást. Kihirdetik a népszavazást a jelenleg hatályos törvény szerint. Először is elköltenek több milliárd forintot kampányra. AZ utolsó héten azt mutatják a közvélemény kutatások, hogy kérdéses az érvényessége. Két nappal a szavazás előtt bedobják, hogy az igennek győzelme esetén lemond a kormány. Ma meg bejelentik, hogy csak az eredmény számít a szavazatok száma nem. Na ez a vicc kérlek, nem az amit az emberek csinálnak.
2016. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Belőled űzött gúnyt a Fidesz ezzel az álnépszavazással.
2016. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!