Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van így népszavazás...

Mi értelme van így népszavazást tartani, ha a kormány nem tartja tiszteletben a többség véleményét?

Figyelt kérdés

Mivel nem lett meg a minimális részvételi küszöb, így a népszavazás (a fidesz saját törvényei szerint) érvénytelen.


Miért akar ennek ellenére mégis menekültügyben idegengyűlölő, európa ellenes lépéseket tenni?



2016. okt. 3. 07:17
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#20-as


"Én világéletemben megvetettem az olyan lusta embereket, akik 1 percet nem voltak képesek áldozni az életükből arra, hogy szavazzanak aztán még neki sír a szája. Én voltam tegnap."



Jó neked. Én meg világéletemben megvetettem az olyan lusta embereket, akik még 1 percet sem voltak képesek áldozni arra, hogy kicsit visszaolvassanak és gondolkozzanak, ha már másoknak akarnak beszólni..

Idézet a korábbi kommentjeim közül:


"Már ne is haragudj, de nem fogok ~300 GBP-t fizetni csak azért, hogy aztán egy érvénytelen szavazatot adhassak le..."

"...mindenféle román-kettős magyar lazán levélben szavazhasson, de a magyarnak született állampolgárok csak akkor ha elvánszorognak a nagykövetségre"



Tehát azon állításod, miszerint "1 perc" lett volna szavaznon, nettó baromság, hasonlóan az összes többihez amit ide leírtál.

2016. okt. 3. 13:58
 22/34 anonim ***** válasza:

Ritka gyökér a kérdező, ez teljesen nyílvánvaló.

Nem megy el szavazni, és itt pampog, hogy nem veszik figyelembe. Szánalmas.


Aki nem ment el, az kussoljon és türje az aktívak akaratát.

2016. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nem szavaztál nincs jogod kioktatni senkit.
2016. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

De ritka gyökerek a válaszolók is..


Ugyanis mi köze a TÉNYNEK, hogy a Fidesz nem veszi figyelembe a (saját maga által meghatározott) érvényességi küszöböt ahhoz, hogy személyem szavazott-e vagy sem??????????

(van egy olyan erős érzésem, hogy semmi, csak mással nem nagyon vagytok képesek érvelni, mert tudatlanok vagy tehetségtelenek vagytok...)

2016. okt. 3. 15:14
 25/34 picoka92 válasza:
50%
En sem mentem szavazni. Nem azert h masok dontsenek. Hanem h ervenytelen legyen. Pofara eses legyen. Kapjon mar eszbe h a semmire koltott milliardokat. De nem. Az ervenytelenbe belemagyarazza h sikeres. Ha ezt tudom h igy magyarazza meg az eredmenyt inkabb elmegyek ervenytelenul szavazni.
2016. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
46%

"Kapjon mar eszbe h a semmire koltott milliardokat. De nem. Az ervenytelenbe belemagyarazza h sikeres."


Ez várható volt sajnos, ha csődbe menne az egész ország ő akkor is ott feszítene és elmagyarázná nekünk, hogy minden rendben és ő a legjobb. Lehet tenni ez ellen 2018 ban.

2016. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

#16


Nyugi van ember. :D


Tipikus megtestesítője vagy az elvakult fideszgyűlölőnek.


Én jobbikos szavazó vagyok.

Azelőtt a MIÉP-re szavaztam, szóval kicsit mellélőttél a fideszes kirohanásaiddal.


Továbbá a népszavazás elméleti részével egyetértek, ezért is mentem el.


Neked azt tudom tanácsolni, hogy először is vedd le a szemellenzőt. Nem minden fekete vagy fehér.

Aztán ha állást akarsz foglalni egy kérdésben, amiről népszavazást írnak ki, annak az a legegyszerűbb módja, hogy elmész szavazni. :)

2016. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Amúgy meg milyen 300GBP? Ennyi pénzért repülőjegyet veszek kínába vagy amerikába :D
2016. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg milyen 300GBP? Ennyi pénzért repülőjegyet veszek kínába vagy amerikába :D"


És menettérti vonatjegyet UK-n belül Londonba...

2016. okt. 3. 16:10
 30/34 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, vedd már le szemellenződ mert szánalmas amit művelsz.


Nekem igenis és sok más embernek 1 perc volt a szavazás, nem több. Nem nyitok vitát ebben.


Csak egy példát hadd említsek: voltam idén sokadjára Olaszországban és mivel elég jól beszélem a nyelvet követem az ottani híreket és nem nagyon lelkesednek az olaszok a menekültek elosztása miatt.


Ha érdekel és beszélsz olaszul, linkelek videót kérdező: https://www.youtube.com/watch?v=Kts7lpcDDds a


https://www.youtube.com/watch?v=5qd7Naji22k így reagálnak a kereskedők és a szállodások mikor kiderül, hogy a településükre 200 menekültet akarnak küldeni.

2016. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!