Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az igenek száma lett volna...

Ha az igenek száma lett volna 98% akkor is érdekelte volna a liberálisokat az érvényességi küszöb?

Figyelt kérdés

Mert h szerintem ,nem és azt üvöltöznék h ők győztek mondjon le OV.

Egyébként pedig a Nato tagság 49% lett és az EU lett 45%.

Akkor most egyiknek se lennénk tagjai nem de bár ?


(A Népszavazásra gondoltam am.)



2016. okt. 4. 00:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#9


Csakhogy az a kevés aki van, nemzetközi liberális szervezetek támogatását élvezi. És az nagyobb támogatottság mint hinnéd.


Amúgy meg nem vagyok "fidder". Egymás után állítanám a falhoz az Orbánt, Gyurcsányt, Fodort, Vonát.... Szóval az összes élősdi tolvajt.

Te viszont ugyan olyan kétbites agyú vagy mint a fidderek. Csak nekik aki nem fideszes az komcsi. Neked aki nem liberális az fideszes. Esetleg náci.


Ugyan olyan szemellenzős, korlátolt gondolkodású vagy mint a "fidderek".

2016. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bill Is Dead ***** válasza:

Imádom, hogy a mélyen tisztelt válaszolók kilencven százalékának a szótárában szitokszóként szerepel a "liberális" kifejezés. Hihetetlenül vicces az ilyen fröcsögéseket olvasni :D


Ami szintén mókás, hogy az egyetlen párt, aki vereségként könyvelte el ezt a népszavazást, az a Jobbik. Jelenleg tisztelet nekik. Értem én, hogy pocsék dolog beismerni, hogy az ország nagyobbik részét rohadtul felháborítja vagy épp frigiden hagyja a kormány... (fú, milyen szót használjak, hogy ne sértsem meg a konzervatív és mélységesen keresztény füleket?) ... nevezzük simán kampánynak, és hagyjuk le azt a csúnya, minden alapot nélkülöző GY-betűs előtagot, és akkor talán polkorrekt maradok :) Na, szóval pocsék beismerni, hogy a többség vállat vont, érvénytelenül szavazott vagy a távollétével tiltakozott, de azért történelmi győzelemnek nevezni a vasárnapi produkciót...


Na de akkor hadd dobjam vissza a labdát. A kormányt érdekli az érvényességi küszöb? Nem úgy tűnik. Benyújtják az alkotmánymódosító javaslatot? Be. El fogják fogadni? Valószínűleg. Szóval nem értem, mire jó ez az ujjal mutogatás. A "liberálisok" tettek fel inkorrekt kérdést? Nem. Az igenek nyertek? Nem. Akkor ne akarjatok már fikciókba menekülni és azzal takarózni, hogy bezzeg ha az igenek nyertek volna, hanem bölcs és nemes, kicsit sem agymosott pártkatonákként álljatok ki bölcs és nemes Honatyánk mellett, és magyarázzátok meg, hogy az érvényességi küszöb tulajdonképpen miért is egy teljesen figyelmen kívül hagyható dolog, és annak el nem érése miért elhanyagolható tényező. ;)

2016. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt ugye tudod, hogy az érvényességi rátát Orbánék emelték fel 50%-ra, azért hogy az ellenzék által kezdeményezett népszavazások ne jöjjenek össze?

2016. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tudom.


És kösz a válaszokat.

2016. okt. 6. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!