Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ön szerint miért törölte a...

Ön szerint miért törölte a véleményezéseket a Posta Biztosító?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről van szó.
2016. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom miről van szó, de ott vagyunk a családdal és idén dobbantunk, nagyon szar cég, míg nem történik semmi oké, ha ügyintézésre kerül a sor agyhalál. Van másik.
2016. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Posta Biztosító Facebook oldalán 5 csillagos véleményezés lehetőséget.Sajnos utólag nem lehet javítani a kérdést.Bocsi...
2016. okt. 8. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Most volt ügyünk vele. A bordatörött sérültnek, aki kórházban volt külföldön, megpróbálta a kapcsolattartó azt mondani, hogy jöjjön haza taxival, majd egy másik ügyintéző, aki hallotta a beszélgetést, ő beszélte le a mentős hazaszállítást, mert már nem bírta hallgatni a munkatársa simliskedését.

Ezenkívül rendőrségi jkv-t kértek, hogy nem a sérült volt a vétkes sofőr, mert annak a kh.-i tartózkodására és ellátására, ami több millió forint, egy vasat sem fizettek volna.

2016. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről van szó.
2016. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 00hory00 válasza:
Nyilván azért törölte, mert eszében nincs fizetni sem, Számot adni. A posta a levelekhez ért, semmi máshoz. Addig hangzik jól hogy olcsók, mig nem történik baj. Mikor kártérítés kel, már átgondolja az ember, hogy mit is választott.... Inkább fizessenek 5 ezerrel többet évente, de ha gáz van, legalább van kire számítani
2016. okt. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!