Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz lényegében a magyar...

A Fidesz lényegében a magyar társadalom esszenciája, így a legalkalmasabb párt az ország vezetésére?

Figyelt kérdés
Szerintem tökéletesen visszaadják a Fidesz vezetői a magyar ember lényegét, így ha a magyar emberek képviseletéről van szó, akkor valóban a Fidesz a legalkalmasabb és nincs jobb nála.
2016. okt. 11. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan esszencia, ami halálos méreg a magyar emberek számára.
2016. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A fideszt már rég ki kellett volna takarítani az országból.
2016. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok.
2016. okt. 11. 16:06
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Pontosan. A legkisebb rossz.
2016. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom, lehet tükrözi a magyar mentalitást. Hogy aki ügyes boldogul, a többi dögöljön meg.

Mert mindent a pénzes emberekért csináltak.

Pl. lecsökkentették egykulcsosra az SZJA-t, de az adójóváírást kivezették. Így jobb lett a nagy keresetűeknek, a kicsiknek meg rosszabb. Ők csinálták azt is hogy levitték minimálbér alá aközmunkát. Meg mindent azzal akarnak megoldani. A közszférába ezért közmunkással oldják meg a felsőbb végzettséget igénylő munkakört.


Én is így dolgozok. Diplomát igénylő munkára egy fél évre felvettek közmunkásként, én megkapom a minimálbért, egy kollégám nem annál kevesebbet, pedig ő is a diplomát igénylő munkát csinálja, csak őt valamiért nem arra a pozicióra vették föl. Én otthonomtól távolt költöztem- e miatt, mert még ennek is örültem. És most épp fázom idebent, mert itt ahol lakok nem fűthető. Szerencsére már csak 20 napom van. Aki szerint ezek a dolgok jól vannak így annak csak graturálni tudok. Persze 1-2 dolog van amit tényleg jól csinálnak, de az elenyésző.

2016. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen és nem. A fidesz tényleg jól bemutatja, milyen az átlag magyar proli, viszont az mindig önmagát képviseli, sosem prolitársait, hatalomhoz jutva pedig destruktív. Ez nagyon jól lemérhető a kormány tevékenységén és eredményein.
2016. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos igazad van kérdező. Nyilván nem a társadalom 100%-a olyan, mint a Fidesz, de 60-70%-a egyértelműen, nem csak a szavazóik...
2016. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

"A kérdésre válaszoljatok."


Mert, eddig nem azt csináltuk?

Semennyire nem alkalmas a kormányzásra!

Olyan hazugságokat terjesztenek elő és közölnek, ami egyáltalán nem fedi a valóságot, mint például a "javuló" gazdaság és a "soha nem látott mértékben csökkenő"munkanélküliség!

Több pénzt fektetnek be a sportba, reklámcélokra, határontúlra, mint a hazai oktatásra, egészségügyre, szociális hálóra.

Többet foglalkoznak a migrációval, mint azzal, mi lesz azokkal a Questor károsultakkal, akik még a mai napig nem kaptak kártérítést!

NEM alkalamas a kormányzásra!

2016. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem azt kérdeztem, hogy alkalmasak-e a kormányzásra. Tudom, hogy egyértelműen nem.


De egy demokráciában olyan pártnak kell vezetnie az országot, ami az adott országban a legtöbb ember véleményét, mentalitását és világképét visszaadja, tehát amire a legtöbben szavaznak, amivel a legtöbben egyetértenek.

A Fidesz pont ilyen. Pont olyan, mint a legtöbb magyar ember. Nem igaz?

2016. okt. 11. 16:43
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

"A Fidesz lényegében a magyar társadalom esszenciája, így a legalkalmasabb párt az ország vezetésére?"


"Ország vezetése" = "kormányzás" nem ugyanaz? :D

2016. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!