Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja egyeseknek Vona...

Mi a baja egyeseknek Vona ATV-s műsorával?

Figyelt kérdés

Végig néztem, és nekem tetszett. Nem vagyok ,,jobbikos", de semmi olyat nem láttam benne ami támadható lenne. Jobban megismerhettünk egy politikust úgy mint embert.


Miért pont az ATV? A Jobbik nem nagyon tud válogatni a média felületén. Mert nincs neki. De egy jó műsor jött össze.


https://www.youtube.com/watch?v=Sb2J1T3wQro



2016. okt. 17. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

"Mi a baja egyeseknek Vona ATV-s műsorával?"


[link]


Olvasd el a kommenteket.


"Miért pont az ATV? A Jobbik nem nagyon tud válogatni a média felületén. Mert nincs neki. De egy jó műsor jött össze."


A MKKP egy semmi pártként országos plakátkampányt indított.

Ha a Jobbik még ennyire sem képes legnagyobb ellenzéki pártként, az csak őket minősíti.

2016. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, mi bajuk van vele. De mivel nagy MSZP-s az oldal, kérdésedet törölni fogják.
2016. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert az elvakult (nem mind csak az elvakult szélsőséges) Jobbikos szavazók szerint az összes kereskedelmi tv-t le kell dózerolni. Ezen kívül a "SzektATV" gúnynévvel illetik az ATV-t.

Én azon csodálkozom hogy a Vona bevállalta ott és egyre többet van az ATV-ben. Régen pereskedtek is hogy miért nem juthatnak be oda és mondhatják el véleményüket, most ott vannak, most azok akik akkor azért szidták az ATV-t mert nem volt benne Jobbikos hír most ők vannak ellen. Tudod ez a sehogy sem jó felállás...

2016. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Hehe. Ha a magyarok nagy részének valóban be fog jönni ez az egész, amit Vona most csinál, akkor ez az ország meg is érdemli a döglődést.

Ennyi erővel akkor valamelyik Barátok Közt szereplő is lehetne a miniszterelnök vagy Berki Krisztián esetleg.

2016. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ne hebegjetek, habogjatok. Akiknek baja van vele miért nem tudják kereken kifelyteni hogy mi a bajuk? Az ilyen komment egyenlő a semmivel hogy mocskos Vona, vagy hogy a politika nem valóság só. Mi a baj azzal hogy egy hosszabb beszélgetős műsor volt vele? Mi a kártékony dolog ebben? Mind jobban megismertük. Ne félj, ha Orbánt is így ismernék a hívei, egy se szavazna rá.
2016. okt. 17. 15:58
 6/10 A kérdező kommentje:

"A MKKP epártként, az csak őket minősíti."


Egy plakátra elfér 1, max 2 mondat. Ami általában valamilyen érzelmet fejez ki, nem az értelemre hat. Pl. "....egy városnyi bevándorlót....", 1300 fő egy város? Vannak 1300 fős városok, de egy városról úgy 70.000 ember jut eszébe mindenkinek. Manipuláció.


Az MKKP plakátkampánya a Fidesz ironizálásáról szólt. Én nem ismertem meg jobban az MKKP-t, az MKKP magáról semmit nem mondott, ő maradt 0-n. S a Fideszt próbálta -1-re helyezni. Nekem nem szimpatikus mikor valaki feszt a másikat mocskolja, s azt nem mondja hogy ő mit tenne, vagy mit tett.


Minek kellene mindenki plakátoljon? Ezzel is tele van mindenkinek a ****. 1 két jelszót, érzelmi hülyeséget tudnak ráírni mint írtam. ALKALMATLAN bármire is ami a Jobbik célja. Aztán nekikezdene a baloldal is, Jobbik is ennek a hülyeségnek, a seg*ünkre is plakátot ragasztanának.



Vona Gábor ha az országot akarja képviselni, akkor miért ne szólhatna a millió liberálishoz is? Őt nem csak az érdekli aki rá szavaz, nem csak az 1.5 millió szavazóját akarja képviselni, hanem az országot.



Honnan veszed hogy nem lennének képesek plakátolásra? Ha akarnák megtehetnék. Minden háztartásba ha kitudnak küldeni egy ívet, illetve interneten is megoldották hogy lehessen szavazni, ezt összesítik is. Ez 1000x nagyobb teljesítmény mint amire az MKKP bármikor is képes lenne. Nem értem mindenki miért kellene plakátoljon. Vagy te a plakátok alapján választasz? Elég baj.



Mint mondtam jobban megismerhettük Vonát, mint embert. Ezzel mi a baja annak akinek baja van vele? Erre nem érkezett válasz. Nem tudom hogy itt miért mindenki ilyen nagy "megmondó" ember, értelmesen nem tudtok kifejteni semmit, csak hangzatos mondatokat mondani, talán azt se tudjátok mit jelent, csak jól hangzik. "Egy politikus ne valóságsózzon" vagy mit mondott a másik. Miért ne? fejtsd ki. Mi bajod azzal hogy megismertem én azt hogy mit olvas Vona? Mi bajod van azzal hogy tudom hogy mi az Istenképe? Mi baj származik belőle? Miért vagytok képtelenek összefüggően beszélni? Nem lehetne már felhagyni ezzel a birka megmondó típusú kommunikációval? Képtelenség a GYIK-on értelmesen vitatni valamit?

2016. okt. 17. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a bajom vele, hogy a Jobbik megalakulásakor sóval akarta behinteni ezt az adót az RTL és TV2 társaságában. Most pedig még ra.tyi.felvonulást sem tiltaná. Igazi képmutató pálfordulás, nem?! Id.óta vagy kérdező.
2016. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Az a bajom vele, hogy a Jobbik megalakulásakor sóval akarta behinteni ezt az adót az RTL és TV2 társaságában. Most pedig még ra.tyi.felvonulást sem tiltaná. Igazi képmutató pálfordulás, nem?! Id.óta vagy kérdező."


Mindenki idióta rajtad kívül igaz? Nem tudom te is minek képzeled magad.

2016. okt. 19. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
te tényleg nem érted ember?!?! Elhagyta az eredeti irányvonalat, a régi elveit, elfelejtkezett a régi kijelentéseiről és választóiról, akik nem azt a simulékony és képmutató politizálást támogatták, amit most folytat. ergo hazudott. ő is olyan hiteltelen, szavazathajhász lett, mint az összes többi.. ez az ember nagyon távol áll egy nemzeti demokratától. ő képviseli a nemzeti radikalizmust?! na ne viccelj.. Mondták már, tényleg elvakult idi@óta vagy kérdező.
2016. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha Magyarország miniszterelnöke akar lenni, akkor hogy várod el tőle hogy csak a te zsidó gyűlölő szektádat képviselje? Van 9 millió ember rajtatok "Lőjjük szét Romániát tankokkal, s holokauszt nem volt hanem lesz" embereken kívül.
2016. okt. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!