Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz a tanulatlan, iskolázat...

Fidesz a tanulatlan, iskolázatlan emberek pártja? (furcsa, mert idáig arról papoltak a fideszesek, hogy a jobbikosok a suttyók, de úgy néz ki még se mi vezetünk ebben)

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 26. 12:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
39%
Igen a FIDESZ sajnos a műveletlen, iskolázatlan emberek pártja. És az országban ebből rengeteg van ez magyarázza az eredményeik is.
2010. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
6%
mindig az a "tanulatlan, iskolázatlan emberek", nameg a nuggerek, meg a cigányok pártja, amit persze a zsidók pénzelnek, akiket éppen a cikkíró utál...
2010. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
49%
könnyen megvezethető emberek szavaznak a Fideszre, ahogy könnyen megvezették az elmúlt 2 választáson az MSZPseket is.
2010. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
0%
És ebben a statisztikában hol szerepel, hogy ezek a társadalmi rétegek milyen arányban vannak jelen a magyar társadalomban?
2010. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
12:56 - Nem kell hozzáírni, tudjuk, hogy nagy arányban.
2010. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Nem ebben a statisztikában szerepel mivel ez nem statisztika, hanem újságcikk.
2010. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
21%

"12:56 - Nem kell hozzáírni, tudjuk, hogy nagy arányban."

Én nem tudom.

2010. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes, Én egyetlen primitív tuskó embert sem ismerek, aki Fidesze lenne, bár papíron valóban "iskolázatlanok". Ez megint egy tipikus Jobbikos csúsztatás. Nem az iskolázottsági mutatók döntik el, hogy egy pártra a primitív, vagy a normális emberek szavaznak.


Egyébként nemrég ismerte be az egyik Jobbikos, hogy sajnos nagyon sok olyan egyén képviseli a pártot, akinek nem kéne. Mint pl az itteni Gyikesek is. Akkor minden Jobbikos primitív? Sztem nem...

2010. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

pár hete még nekünk jobbikosoknak mutogattátok, hogy a statisztika szerint a jobbikosok a "parasztok", utána kiderült, hogy a statisztikák mást llítanak, nah akkor most már hazudik mind mi?:D


mellesleg nem a jobbik mondja eztm hanem kutatéások, amihez semmi köze a jobbiknak.


de azért figyelitek a szánalmast: ami olyat állít ami a fidesznek vagy fideszeseknek nem mutat jól, akkor az jobbikos csúsztatás. kb ugyanaz a hozzáállás mint amikor lezsidóbérenceznek valamit. van azért közös bennetek és a primitívebb zsidózókban:)

2010. ápr. 26. 13:16
 10/42 A kérdező kommentje:

akinek 18 évesen nincs 8 általánosa, vagy csak annyi van, az többnyire primitív, tisztelet a kevés kivételnek.


akinek nincs érettségije 18 évesen az minden rosszindulattól függetlenül iskolázatlan. tehát nem állítottam hülyeséget.

2010. ápr. 26. 13:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!