Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz a tanulatlan, iskolázat...

Fidesz a tanulatlan, iskolázatlan emberek pártja? (furcsa, mert idáig arról papoltak a fideszesek, hogy a jobbikosok a suttyók, de úgy néz ki még se mi vezetünk ebben)

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 26. 12:47
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

14:03-nál a pont! Fogjátok már fel! Talán 8 év mélyrepülés után már az aluliskolázottaknak // +vörös ködtől "tisztánlátóknak"// is leesett "vmi"...


Siralmas!

2010. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

"gimnáziumban érettségiztem, és a közgáz után matektanári diplomát szereztem. Köszi, puszi!"


hát kivétel erősíti a szabályt. vannak olyan "iskolázottak" akik a papíroktól függetlenül simán agyatlanok. becsúszhat pár ilyen simán. mint te is. remélem nem tanítasz, mert az katasztrófa lenne ilyen gyerekes hozzáállással amit a fórumon tanúsítasz magadról.

2010. ápr. 26. 15:29
 33/42 A kérdező kommentje:

"ma 15:21"


noh de ha az egyszerűbb embereknek "kinyílt" a szeme, akkor ezek szerint a sok tanultabb ember hülye, mert nem a fideszre szavazott?

2010. ápr. 26. 15:30
 34/42 anonim ***** válasza:
48%

1. A fórumos szereplésemből ne vonj le messzemenő következtetést. Ezt még megkapom sokszor, de bevallom, hogy szándékosan heccelem a Jobbikosokat. De nem azért, mert Én vagyok a szemét, megbízott Fidesz provokátor, hanem azért mert mikor belecsöppentem a GYIK Poltika/magyar poltika rovatába, mit sem sejtve beírtam egy két Fidesz párti hozzászólást. Na amit azokért kaptam... A "vak vagy!" volt a legenyhébb kifejezés, de volt ott, buta, hülye, idióta, vadbarom, gyökér, stb kifejezés is. Nem beszélve arról, hogy az itteni Jobbikos közösség teljesen alattomos módon mindent kiforgat, elferdít, kifiguráz, és féligazságokból von le egetrengető következtetéseket. Hát bocsássátok meg nekem, hogy örömömet lelem abban, mikor sikerül feltennem egy olyan kérdést, vagy írnom egy olyan hsz-t, aminél megáll a tudomány. :) Bár meg kell követnem magam, mert felvilágosítottak, hogy nem minden jobbikos ilyen, mint amit itt tapasztalok, csak valamiért az alja nép pont itt fórumozik. Ez nem vicc, ha nem is szószerint, de ezt mondta nekem egy jobbikos.


2. Azt, hogy valakit az miatt kultúrálatlanozol le, mert be mert írni egy több indulat, és trágár szóval megtüzdelt hsz-t, az minimum álszentség, de inkább ovis tempó.

2010. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
48%

Jah, és ha már a statisztikáknál tartunk, itt egy másik link:

[link]


Ebben ugyan kevesebb részre osztották a választókat, de a lényeg látszik. Megpróbálom érthetően leírni: A Fidesz 12% diplomás szavazókból áll, ez 2.7 millió emberrel számolva 324000 ember. Igazából lusta vagyok előkeresni a többi pártra hányan szavaztak, de a lényeg, hogy ez a statisztikai adat pontosan azt jelenti, hogy a tanult emberek szavaztak a Fideszre. Ugyanis ami a Fidesz szavazói között 12%, az országos viszonylatban sokkal nagyobb arányt jelent. Kár, hogy nem tudom konkrét számokkal elmagyarázni, de remélem a lényeg érthető.

2010. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Orbánról:

"1977-ben Székesfehérvárra költözött családjával, itt végezte középiskolai tanulmányait a Teleki Blanka Gimnázium angol nyelvi tagozatos osztályában.


Katonaként Zalaegerszegen szolgált, majd jogot tanult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen, ahol 1987-ben diplomázott. 1983-tól diplomájának megszerzéséig volt tagja a Bibó István Szakkollégiumnak.


"Felesége Lévai Anikó jogász."


tényleg, micsoda iskolázatlan bunkók..

2010. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Mostanra tízből hat Fidesz-szavazónak nincs érettségije, tízből hatnak nincs gyereke.


ezt mégis milyen statisztikai adatok mutatják ki? Az MSZP-s szavazókból pedig 10-ből 9-nek nincs 8 osztálya sem, gyereke viszont 15 is, mivel ők cigányok és kéne nekik a segély.


Ezt csak általánosítás végett. Nincs ilyen, hogy egyik pártra csak a diplomások, a másikra csak az érettségizetlenek szavaznak.

2010. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire fáj a jobbikos birkáknak a vereség? :D


"Most már nem csak a fidesz a rossz, hanem az is, aki a Fideszre szavazott..." Persze.

Na, ennyit tudtok ti jobbikosok. Ha valami nem úgy van, ahogy ti akarjátok, egyből ugattok. A véleményíró (cikkíró) is egy csalódott jobbikos. :)


"Miért inkább a fiatalok szavaznak a jobbikra?

Mert a fiatalok lázadósak, nekik sose tetszik semmi, lázadnak a rendszer ellen, ez a korral együtt jár. Ők előbb-utóbb felnőnek. A Jobbik pedig lázadós párt, így megvan a szimpátia közöttük."

2010. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Így van, kérdező, az ország választóinak kétharmada tanulatlan, műveletlen nyomorult...


Ennyire nehéz beletörődni a választások eredményébe??? Ennyire mindent meg kell tenni még most is, csak hogy gyalázhassátok a Fideszt? Mindegy mivel, csak szapulni lehessen?


Tudod, 12 éve Fidesz-szavazó vagyok. Az ismeretségi körömben rengetegen vannak a családosok, a vállalkozók, a tanult, értelmes, szorgalmas emberek. Valójában azonban nem a képzettségük, vagy a koruk köti őket össze, hanem az értékrend, ami szerint az életüket élik.


Mindannyian rendre vágynak. Mindannyian szeretik a hazájukat, a családjukat, a munkájukat. Mindannyian azt szeretnék, hogy engedjék őket dolgozni, tanulni, gyereket nevelni, végezni a dolgukat. Egyikük sem "ügyeskedő", és egyiküknek sem ment a boldogulás egy olyan világban, ahol csak az jut előbbre, aki képes átgázolni másokon.


Ha valami, hát ez az értékrend az, ami közös a Fideszre szavazókban. De ezt egy olyan ember, akinek elkötelezett hivatástudata van a Fidesz szapulásában, sosem fogja tudni megérteni.

2010. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm az iskolázatlan jelzőt, emelt szintű gimnáziumba jártam, 2 szakos egyetemi hallgató vagyok. A környezetem Fidesz szavazói szintén hallgatók, vagy már végzett diplomás emberek, vagy kitűnő szakemberek. Tudod nem csak az lehet értelmes ember, akinek van iskolája, láttam én már olyan 8 általánossal sem rendelkező személyt, aki lepipált volna itt mindenkit, ő az anyagi helyzetük miatt nem tudott régen elmenni tanulni. Nem hinném, hogy ezt a jelzőt kellene használni. A legjobb lenne inkább, ha befejeznétek az ócsárolást végre, kezd egy kissé unalmassá válni az alaptalan sértegetés, nem sok olyan kérdést látni, ahol titeket sértegetnek, viszont a Fidesz szavazókról már mindent lehet itt olvasni.
2010. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!