Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz a tanulatlan, iskolázat...

Fidesz a tanulatlan, iskolázatlan emberek pártja? (furcsa, mert idáig arról papoltak a fideszesek, hogy a jobbikosok a suttyók, de úgy néz ki még se mi vezetünk ebben)

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 26. 12:47
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Pöröghetsz a hátadon!Ezt a hatalmas érdeklődési kört!Jóbarát!Sose legyen értelmesebb elfoglaltságod:))
2010. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

nyilvánvalóan a tanultak is a fideszra szavaztak, ahogy az én családom egésze is(ahol minden felnőtt diplomás, mi pedig tanulunk) vagy a baráti társaságom családja is, akik szintén tanultak. csak most felnyílt az egyszerűbb emberek szeme is igen, aki anno elhitték, hogy ha az mszp osztogat nekik is jó lesz és az ország is fejlődik. akik eddig oda szavaztak, azok most is, csak most oda szavazott mondjuk kétszer annyi kevésbé művelt és nyugdíjas. így nyilván %-os arányban lecsökken a műveltek és a fiatalok száma a szavazók körében, épp ezért egy ilyen statisztika nem mutat semmit(hiszen több a műveletlenebb, mint a művelt és több a nyugdíjas is, mint a fiatal). aki ezt nem képes felfogni, nos, annak súlyos gondjai vannak.

a műveltet én itt technikai kifejezéskét hazsnáltam, tehát mondjuk azokra értettem, akiknek diplomája van. ettől független téma, hogy kinek ki az értelmes és ki nem.

2010. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!