Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kósa szerint Vona hazaáruló....

Kósa szerint Vona hazaáruló. Vélemény?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Az a hazaáruló, aki fröcsög a migránsokra, közben jó pénzért migránsokat enged Európába, amibôl jut Tóni, Árpi, Ráhel, Lôrinc no meg a saját zsebébe is. Tipikus esete a bort iszik, vizet prédikál jelenségnek. Nagyon helyes, hogy végre valaki kicsit kellemetlen helyzetbe hozta ezt a szemetet.
2016. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
A szokásos szánalmas próbálkozás a Fidesz szennyes tisztogatásra. Az a hazaáruló aki egyformán ellenzi azt a migráns bizniszt is amiből el lehet mutyizgatni, persze megint nyilván a magyar dolgozó emberek kontójára? Csak az a migráns zavarja a Fideszt akin nem tud lopni? Mindenki el tudja dönteni hol lát hazaárulást.
2016. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Már több millió embert lehazaárulóztak a népszavazás előtt, kb ennyire lehet ezt komolyan venni. Ez is alap szó lett a fideszes mindent vivő szótárban mint az elmútnyócév.
2016. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért kellene ezt véleményezni? Pataky meg azt állítja, hogy rendszeresen találkozik az "idegenekkel". Egyáltalán: melyik az a Kósa?
2016. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Pont kósáék a Haza "árulók" Ők árulják a hazánkat pénzért idegeneknek.
2016. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Most őszintén, ki várt mást a Kósától? (Nem Vona védelmében mondom.)
2016. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vazul1972 ***** válasza:
44%
Furcsa...Ilyen "hazaárulózást" én még soha nem hallottam jobboldali politikustól. Megdöbbentő, hogy mik vannak!
2016. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
A Fidesz most tövig beszopta...
2016. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#4


Kósa az, amelyik nem tudott egy értelmes mondatot sem mondani arról, hogy mi lesz a népszavazás eredménye.

2016. okt. 19. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem bizonyos értelemben az egyik jobban az, mint a másik, szóval nem is tudom, hogy ezt hogyan minősítsem. :D

Közben mindketten nagy előszeretettel hazaárulóznak mindenkit, és tetszelegnek a nagy hazaszerető szerepében.

Báránybőrbe bújt farkasok, rosszabbak a szimpla farkasoknál.

2016. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!